Dodaj do ulubionych

Jak wytrwać?

05.02.21, 19:46
Denerwują mnie te Pisie trolle i mam ochotę często coś napisać. Obiecałam sobie jednak, że nie będę się wypowiadać w wątkach kościelnych, religijnych itp. Ciężko mi się powstrzymywać tak ciągle, bo to jakiś zmasowany atak na to forum i korci. Jak wytrwać w postanowieniu?
Obserwuj wątek
    • gama2003 Re: Jak wytrwać? 05.02.21, 19:58
      No pomysl, że te trolle grasujac tutaj strzelają sobie w stopę. A raczej pisowi.
      Przeciez nikogo nie nawrócą swoim rzęgoleniem, wręcz przeciwnie utwierdzają swoich oponentów we wręcz przeciwnych poglądach.
      Wszak taka Orkiestra na ich wpisach tylko zyskała.
      A kto pis kocha to kocha i trolle nikogo do uwielbienia nie zwerbują. A nawet jak wkurzą - to głupiego robota, bo niczego w poparciu swoich nie zmieniają. Czasem myślę, ze ich celem jest zbłaźnienie pisu właśnie i skuteczni w tym są niewiarygodnie.
      • tiszantul Re: Jak wytrwać? 05.02.21, 20:22
        "Wszak taka Orkiestra na ich wpisach tylko zyskała"

Dzięki upadłym trollom do społeczeństwa w końcu dotarło, ze WOŚP zbiera jeden promil wydatków na służbę zdrowia, a zatem ta kosztowna patetyczna hucpa jest po prostu groteskowa. Jeszcze 10 lat temu nikt o to nie pytał.

Fajnie, ze zwolennikom WOŚP samopoczucie dopisuje. Zwolennicy KOD-u też byli bardzo pewni siebie, aż któregoś dnia po prostu zniknęli. Ostatnio mieliśmy jeszcze jeden wielki ruch, ale też został nagle wygaszony i nikt o nim nie chce wspomnieć smile
        • tiszantul Re: Jak wytrwać? 05.02.21, 20:30
          Wydatki budżetu na NFZ parę lat temu 50 mld - WOŚP gra, fani twierdzą, ze 150 mln WOŚP ratuje życie.
          Kilka lat później wydatki budżetu na NFZ 100 mld - WOŚP dalej gra i twierdzi, ze 150 mln ratuje życie.
          Kto chce niech wierzy. Może ludzie nie rozróżniają miliardów i milionów, może nie rozumieją proporcji?
        • la_mujer75 Re: Jak wytrwać? 05.02.21, 20:38
          Tisza, ja już ci pisałam w tamtym wątku. Tu nic nie ugrasz, bo tu nie masz szans z ematkami, które twoje bzdurne argumenty obalają w sekundę.
          Bez odbioru.

P.S. przeciętna ematka wie, czym różni się zbiórka dla fundacji, a skąd NFZ dostaje kasę.
          A po drugie- WOŚP gra juz od 29 lat. Nie da sie jej porównać z KOD-em.
          Po trzecie- KOD nadal istnieje...
      • tiszantul Re: Jak wytrwać? 05.02.21, 20:32
        "Czasem myślę, ze ich celem jest zbłaźnienie pisu właśnie i skuteczni w tym są niewiarygodnie"

PiS niestety sam się błaźni ostatnio, ale i tak jest poza zasięgiem opozycji
      • tiszantul Re: Jak wytrwać? 05.02.21, 20:49
        Każdy obywatel płaci co roku 5000 na służbę zdrowia w podatkach. Sympatyk WOŚP płaci 5000 plus 100 zł na WOŚP, razem 5100. Nikt nie zabrania, jednak opowieści o ratowaniu życia to zwykła bezczelność. Tak samo jak przekonanie, ze między 5000 a 5100 jest jakaś wstrząsająca różnica na wagę życia i śmierci. Czekam na standardową porcję wyzwisk

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka