Dodaj do ulubionych

Laminowanie rzęs - warto?

09.02.21, 18:15
Czy zabieg da jakiś fajny, naturalny efekt?
Wybieram się niebawem do brow baru i zastanawiam się, czy nie strzelić sobie takiego laminowania przy okazji.
Obserwuj wątek
    • joanna05 Re: Laminowanie rzęs - warto? 09.02.21, 18:20
      A jaki chcesz osiągnąć efekt dokładnie?
      Ja zrobiłam raz - rzęsy były przez jakiś miesiąc bardzo mocno podkręcone, potem się znów wyprostowały. Nie wygląda to supernaturalnie, ale oczywiście bardziej niż sztuczne rzęsy. Coś jakbyś przegięła z zalotką wink i mooooocno pociągnęła rzęsy w górę. Dla mnie efekt był za mocny, nie byłam zachwycona, za to na brwi jeszcze pewnie zrobię - stały się mięciutkie i układały się tak, jak chcę.
      • ludzikmichelin4245 Re: Laminowanie rzęs - warto? 09.02.21, 19:17
        joanna05 napisała:

> A jaki chcesz osiągnąć efekt dokładnie?

Wyglądać lepiej nawet bez makijażu - pomyślałam, że jakbym zrobiła sobie jakieś przyciemnianie i własnie takie laminowanie, to przy dość krótkich rzęsach i ogólnie jasnej oprawie oczy doda to odrobinę wyrazistości.
    • iuscogens Re: Laminowanie rzęs - warto? 09.02.21, 18:51
      Czy naturalny to nie wiem, ale u mnie jest super efekt. Mam naturalnie długie, gęste, mocne rzęsy ale jednak proste. Po laminacji są odżywione i ślicznie podwinięte, takie firaneczki, u mnie to ładnie otwiera oczy, bo mam dość głęboko osadzone. Na pewno zrobię jeszcze raz. Za to brwi w moim przypadku nie wyszły, głównie przez to, że kosmetyczka postanowiła je przyciemnić (mam ciemne, mocne brwi naturalnie) i wyszła mi jakas arabska czerń. Zaraz w domu to zmyłam, ale i tak przez tydzień ludzie się na mnie dziwnie patrzyli...Jednak czerń czerni nie równa i przy moim kolorycie ta naturalna idącą w kierunku ciemnej szarości czy ciemnego brązu wygląda dobrze a ta w wersji Dua Lipa wyglądała dramatycznie. Jeszcze mi je jakoś nastroszyła (a ja i tak mam dość grube brwi). Teraz zastanawiam się czy nie spróbować jeszcze raz tej laminacji brwi, ale w innym miejscu, bo zależałoby mi żeby były bardziej podatne na układanie i mniej krzaczaste (aczkolwiek kosmetyczka mówiła, że moje brwi prawie w ogóle nie reagowały na ten preparat).
    • konsta-is-me Re: Laminowanie rzęs - warto? 09.02.21, 19:19
      Chodzi o trwała rzes?
      Bardzo polecam, mam grube a co za tym idzie sztywne rzęsy i zalotka średnio pomaga
      Wczoraj po raz pierwszy zrobiłam sobie sama w domu (wcześniej u kosmetyczki) i efekt po pomalowaniu tuszem ,jak sztuczne rzęsy.
      Szkoda że nie wiedziałam że kolor łapie szybciej, strzeliłbym sobie od razu hennę.
    • olkkaa_99 Re: Laminowanie rzęs - warto? 10.02.21, 12:02
      Zauwazylam, ze ten zabieg (na brwi i rzesy) dziala tym lepiej im ciensze są twoje naturalne włoski. Z cienkimi da sie wszystko zrobic, grube, geste i ciemne będą lekko uniesione przez kilka tygodni. Mialam rzesy - nie widze wielkiej różnicy w porównaniu do uzycia 2 cienkich warstw tuszu Maybelline Colosal bez zalotki. Mam czarne, dlugie, geste ale proste rzesy i czarne geste brwi, z którymi nie robie nic, bo pociagniecie ich jakimkolwiek dodatkowym kolorem powoduje efekt Breżniewa, a do nadania kształtu uzywam bezbarwnego zelu z Benefitu. Na YT masz mnostwo przed i po-i dokladnie widac, ze najlepiej te zabiegi dzialaja na cienkich, jasnych wloskach (red lipstick monster np zrobila o tym filmy).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka