Dodaj do ulubionych

Lwia zmarszczka - co i za ile?

11.02.21, 12:26
Pierwszy raz będę mieć do czynienia z medycyną estetyczną. Problem to jedna zmarcha, pionowa, przy początku tej brwi, którą częściej marszczę. Czy któraś z Was ma doświadczenie z usuwaniem lwiej zmarszczki? Co się teraz poleca, botox, kwas hialuronowy czy jeszcze coś innego? I jaki to koszt, całościowo?
Obserwuj wątek
    • olkkaa_99 Re: Lwia zmarszczka - co i za ile? 11.02.21, 13:05
      Botox, w warszawie od 400 zl, zalezy ile preparatu bedzie trzeba. Jesli mowimy o dojrzalej osobie z głębokimi, dlugimi zmarszczkami, to efekt bedzie slabszy i utrzyma się krócej. Zrobilam raz, bo bardzo marszczę czolo, efekt fajny, ale ja nie mialam trwalych głębokich zmarszczek, tylko raczej tendencje do nich, której chcialam zapobiec.
        • olkkaa_99 Re: Lwia zmarszczka - co i za ile? 11.02.21, 13:41
          Wiesz, co... minął juz rok, robilam w stuczniu 2020. moim zdaniem preparat juz nie dziala, ale przez ten rok zmarszczka sie nie pogłębiała i to jest tak naprawde ten efekt, o którym trzeba myslec. 400zl to nie jeat malo, ale jak podzielisz przez 12 msc to już znośnie 😉napewno nawet za 400 nie kupisz kremu, który by zadzialal tak samo. Idz, przekonaj sie sama, mysle ze w mniejszych miastach moze byc nawet taniej, bo akurat lwia zmarszczka to nie jest drogi zabieg.
          • kermicia Re: Lwia zmarszczka - co i za ile? 11.02.21, 13:54
            Ja akurat Kraków. 400 to dość niska cena o ile efekt zaraz nie zniknie. Czytałam na wizażu, że kwas hialuronowy jest trwalszy, ale to już koszt chyba ok 1500 zł. No i jeśli już robiłabym lwią, to może i od razu tę poziomą. Choć może lepiej najpierw lwią i czekać, czy się utrzymuje.
          • olkkaa_99 Re: Lwia zmarszczka - co i za ile? 11.02.21, 13:59
            I jeszcze taka rzecz, którą mi lekarz tłumaczył:botox blokuje możliwość ruchu, więc skóra nie bedzie sie dalej odkształcać, to nie dziala jak "wypelnienie" zmarszczek, do tego chyba się używa kwasu hialuronowego (?), tak jak do powiekszania ust, czyli wstrzykujesz cos pod skore i to ją podnosi od srodka. Ja poszlam ze zdjeciem mojego taty, ktory ma od młodych lat głęboką lwia zmarszczke i powiedzialam, ze widze, ze mnie tez to chyba czeka, wiec chce juz teraz przeciwdzialac. Lekarz powiedzial, ze w tym przypadku i w moim wieku (32 wtedy) tylko botox, bo jeszcze nie ma czego wypełnić, ale juz można zapobiegać.
        • majenkir Re: Lwia zmarszczka - co i za ile? 11.02.21, 13:58
          Ja kiedys bardzo dawno temu robiłam. Lwia to moja pierwsza zmarszczka byla, okropna i głęboka. Nie dosyć, ze wróciła do swojej okazałości po jakichs czterech miesiącach, to jeszcze nie zniknęła całkowicie, tylko sie tak troche wygładzila.
          Polecam grzywkę wink.
        • ajr27 Re: Lwia zmarszczka - co i za ile? 11.02.21, 14:01
          To nie jest taka konieczność, bo z czasem wygląd takiej zmarszczki się poprawia. Początkowo powtarzałam co 6 mies., teraz po 6 miesiącach wygląda czoło na tyle dobrze, że robię co 8, a ostatnio nawet 9 miesięcy. Nie ma się co oszukiwać, że inne metody, np dermapen, czy kwas, pomogą tak rewelacyjnie. Tylko botox.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka