Dodaj do ulubionych

opinie na znanylekarz

11.02.21, 16:23
jw czy opinie na znanylekarz są moderowane? niektórzy lekerze maja 100% pozytywnych opinii, wydaje sie to mało prawdopodobne.
Obserwuj wątek
      • renia266 Re: opinie na znanylekarz 11.02.21, 16:38
        Niektóre sieci medyczne mają automatyczne umawianie on line na znanylekarz i na swoich stronach. Programy sa skorelowane ze sobą. Po kazdej wizycie dostajesz smsa i maila z prosba o opinie. Dlatego Ci lekarze mają wiecej opinii niż tzw. niesieciowi. Pewnie ci lepsi są trzymani przez sieć, bo przynoszą im pieniądze. I tak to się kręci. Wlasnie ostatnio umowilam do lekarza przez znanylekarz. Z wizyty byłam zadowolona. Dostalam smsa i maila, E recepte i - skierowania na badanie. Mam tez kolege lekarza niedawno skonczyl staż. Pracuje tylko w szpitalu. Myślę, że jest dobrym lekarzem, bardzo sie poświęca dla pacjentów. I opinii nie ma żadnej.
      • afro.ninja Re: opinie na znanylekarz 11.02.21, 16:53
        Szkoda, kiedys to był przejrzysty serwis. Zwłaszcza jeśli chodzi o ginekologów. Poszłam nawet do takiej niepolecanej i faktycznie, wszystko co napisali na znanymlekarzu było prawdą, ale samej wizyty źle nie wspominam. Tylko bylam pod wrazeniem tego serwisu, bo kobieta zachowywała się dokłądnie tak, jak pisano o niej w komentarzach.
    • kachaa17 Re: opinie na znanylekarz 11.02.21, 16:52
      Nie wiem ale byłam u dwóch lekarzy z super opiniami a ja mam odmienne zdanie. Raz byłam u laryngologa. Pani doktor się spóźniła i nawet nie przeprosiła. Następnie zapytała czemu ja do niej przychodzę jak mam materiał dentystyczny w zatoce i co ona ma do tego? Było to wypowiedziane dość niemiło a uważam, że jeśli wizyta jest prywatna to lekarz powinien być miły (Nie mówię, że jak się państwowo to lekarz powinien być niemiły). Ogólnie wg mnie lekarka była mało kompetentna. Drugi lekarz to ginekolog z opiniami, że jaki fachowy, cierpliwy, tłumaczy wszystko, och i ach. Wg mnie był dość mało kontaktowy, informacje musiałam z niego niemal siłą wydobywać. No i nie wzbudził mojego zaufania - ale to jest subiektywne odczucie. Dla nich obojga dałabym góra 5/10. Nie wiem skąd były superlatywy. Co ciekawe to dostałam z portalu Znany lekarz informację, że lekarz zaznaczył, że się nie pojawiłam na wizycie. Może temu, że nie dał żadnego paragonu? Co też mi się wydało podejrzane. No i nie miał możliwości płacenia kartą co jest dziwne przy kwotach jakie pobiera.
      • afro.ninja Re: opinie na znanylekarz 11.02.21, 16:56
        Też się kiedyś zawiodłam na larynogologu. Przeczytalam na znanymlekarzu, ze ten lekarz pochyla się nad kazdym pacjencie, ze na maksa szuka diagnozy, bardzo zaangazowany. A jak nbyło? Zero zainteresowania, leki przepisał jak każdy laryngolog. To juz laryngolożka na nfz wykazała większe zainteresowanie. A chodziło o dziecko.
    • woman_in_love Re: opinie na znanylekarz 11.02.21, 17:00
      Jeżeli mają 100% pozytywnych opinii i wszystkie bardzo podobne - to fake.
      Jeżeli mają 100% pozytywnych opinii i jest ich 12, to mogli sobie je sami wystawić.

Jeżeli mają 100% pozytywnych opinii i jest ich 498, to jest duże prawdopodobieństwo, że są ok.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka