Dodaj do ulubionych

Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travelagency

11.02.21, 18:50
za bilet lotniczy, to informuję, że nigdy nie należy tracić nadziei. Bo moja travel agency zaledwie! po 11 miesiacach oddała mi kasę za scancellowany lot.
W zwiazku z tym czuję przymus wejścia pod stół i odszczekaniawink
W sumie dobrze na tym wyszłam, bo gdybym była bezpośrednim klientem linii lotniczej, to zapchaliby mnie voucherem, ja wykupiłabym za to inny lot, który by znowu scancellowali (hate KLM) i tak byśmy się bawili do us.ranej śmierci.
A tak to dostałam żywa gotówkę, w zwiazku z czym pozwoliłam sobie nawet na odrobinę luksusu i zamówiłam to poniżej.
Ale bilety lotnicze jednak od tego czasu kupuję bezpośrednio od linii lotniczych i innym też radzę

https://butik.kasiazapala.com/6119-thickbox_default/dominica.jpg
Obserwuj wątek
    • thank_you Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 18:52
      Pani chyba nogi nie domalowali...
      • leanne_paul_piper Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 18:54
        No ale jak to, obie ma?
        • primula.alpicola Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 18:59
          Ale jakby dwukolorowe?
        • thank_you Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 19:08
          No obie, ale jedna pomalowana, a druga nie
          • annajustyna Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 19:10
            Jedna jakby za chuda.
          • bialeem Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 19:26
            Bo w cieniu? Światło jest na wysuniętą. Nie ma za dużo szopki. Nawet żyły na stopach widać i skóra się marszczy i kolanka takie naturalne.
            • thank_you Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 20:42
              No nie, to są rożne odcienie smile Po prostu jed a opalona a druga nie - albo w PS albo sie rąbnęli robiąc zdj
      • koko8 Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 19:42
        A ja myślałam, że to zdjęcie poglądowe personelu pokładowego tej linii lotniczej wink
    • chococaffe Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 19:14
      Chyba żadna linia nie zmusza do voucherów - zwracają też pieniądze.
      • leanne_paul_piper Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 19:22
        chococaffe napisała:

> Chyba żadna linia nie zmusza do voucherów - zwracają też pieniądze.

Teraz, ale przez pół roku użerałam się z KLM-em i było tylko voucher i voucher.
        Inne linie też tak robiły.
        • leanne_paul_piper Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 19:25
          No może oprócz Lufthansy, moim folks oddali kasę (ale to był już wrzesień), a tak sobie potracili 400 EUR za buk wi co.
          • leanne_paul_piper Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 19:27
            leanne_paul_piper napisała:

> No może oprócz Lufthansy, moim folks oddali kasę (ale to był już wrzesień), a t
            > ak sobie potracili 400 EUR za buk wi co.
            >

Sorry, 400 zł, nie Euro, nie mogę ich szkalować, bo akurat z obsługi Lufy jestem zadowolona.
            • aqua48 Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 19:34
              Sukienka śliczna, mimo dwukolorowych nóg, gdzie taka jest?
              • leanne_paul_piper Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 19:36
                Najważniejsze, żeby sukienka nie była dwukolorowawink.
                Kierunek Kasia Zapała
                • aqua48 Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 19:39
                  Dzięki, mnie dwukolorowe nogi nie przeszkadzają, ostatecznie i tak mam różne - lewą i prawą, a nie dwie lewe..
        • chococaffe Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 19:39
          Pół roku to mniej niż 11 miesięcy smile

Mnie wszystkie oferowały wybór (decyzje mniej więcej pół na pół)
    • krwawy.lolo Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 19:50
      Ja dostałem dzisiaj maila z KLMu, że przepraszają, ale mail z 27.01 o odwołaniu lotu był nieprawdziwy. smile
      To oczywista bzdura bo tego samego dnia chyba z godzinę kobita z hotline KLM szukała jakichś alternatywnych połączeń. Poza tym lot się nie odbył.
      Jakby nie było, całą podróż odwołałem i czekam na forsę od fluege.de.
      • leanne_paul_piper Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 20:04
        Ja już z KLMem nie latam, od kiedy zostawili mnie w Afryce i mieli kompletnie w de jak i czy kiedykolwiek wrócę.
        Teraz przerzuciłam się na Lufthansę, Turkish Airlines i Austriaka. Tu przynajmniej jak LOT scancelował mi pierwszy człon lotu, to Lufthansa w pół godziny sama zaproponowała zmianę na ichni lot.

Ale na Twoim miejscu nie odpuściłabym i tak długo dręczyłabym konsultantkę, że w końcu coś by znalazła (dzień wcześniej nic nie było?), a nie, że cały urlop psu w du.pę.
        • krwawy.lolo Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 20:24
          Test mi się kończył. Gdyby nie korona, nawet kilka dni by nie stanowiło. Poza tym od 2.04 na Martynikę wpuszczają tylko z niezwykle ważnych powodów. I tak miałem mieć tydzień kwarantanny. Z tym, że mógłbym wychodzić po zakupy i na żarcie. Miałem zaplanowany pobyt od 29.01 do 28.02. Ech ... Jesteśmy zdecydowani w przyszłym roku znowu spróbować. Ale wtedy do Paryża pociągiem, nawet z noclegiem. Żadnych holenderskich kombinacji.
          • krwawy.lolo Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 20:24
            Od 02.02, nie 02.04
    • volta2 Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 11.02.21, 20:00
      że też się dopiero teraz z dobrymi radami trafiłaś

ja w pośpiechu kupowałam bilety od, więłam co było pierwsze z brzegu w wyszukiwarce(2 dni przed wylotem kupowałam) a potem korowody z przełożeniem podróży powrotnej
      najpierw nikt nie odbierał, potem chcieli kasę za przebukowanie, potem w końcu przebukowali, potem za miesiąc znów chciałam zmian, i ciągle coś było nie tak. tymczasem na stronie przewoźnika dwa kliknięcia i załatwione.
    • krwawy.lolo Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 12.02.21, 07:51
      Ha, dzisiaj rano przyszedł mail od fluege.de. Dostaję zwrot. Po dwóch tygodniach. To trochę przywraca wiarę w ludzi. Nie osłabia jednak wkurwu na rząd holenderski.
      • krwawy.lolo Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 12.02.21, 07:52
        A sukienka, czy jak to się nazywa, szmizjerka?, fajna.
      • krwawy.lolo Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 16.02.21, 08:26
        Pieniądze na koncie.
    • fitfood1664 Re: Jeżeli ktoś jeszcze czeka na zwrot od travela 16.02.21, 12:39
      Kolejna co bełkocze w jakimś dziwnym języku pełnym angielskich zapożyczeń.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka