Dodaj do ulubionych

puchnięcie dolnej powieki - nagle

15.02.21, 09:26
Pomóżcie, bo od kilku miesięcy nie mogę poradzić sobie z opuchnięciem dolnej powieki (w jednym oku)
Otóż około listopada miałam zrobiony botox na czoło i 2 maleńkie dawki w okolicy oczu, nie wiem czy to przyczyna, ale może istotne. I od m.w. tego czasu na dolnej powiece jednego oka robi mi się taka spuchnięta gulka, wygląda to na zatrzymanie limfy, delikatnie powyżej górnej granicy oczodołu. Próbowałam już wiele: od tabletek antyhistaminowych (bo myślałam, że to alergia), przez masaże, specyfiki na opuchnięcia, przykładnie zimnego, jadeitowy roller i próby nie jedzenia / picia kilka h przed spaniem. No nie ma reguły - zazwyczaj jest, jednak zdarza się, że znika. Podczas masażu z uciskaniem poddaje się to to naciskowi i limfa przesuwa się w inne miejsce. Chciałam zrobic zdjęcia i wam pokazać, ale nic na nich nie widać niestety, musiałabym stawić pół twarzy a tego nie chcę wink Mam jeszcze teorię, że może to od spania w cieple, niestety mam ekstremalnie zimną sypialnię i podczas mrozów muszę włącząc kaloryfer - wcześniej nigdy nie spałam przy włączonym. A może to nerki?
Pytanie po pierwsze co to może być a po drugie, dokąd się ewentualnie udać z takim "problemem", lub może poradzić sobie samej (tylko jak...)
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka