Dodaj do ulubionych

Jak rząd odbiera nadzieję

17.02.21, 00:53
Tu chodzi o rząd Gruzji, ale scenariusz jakby znany nam skądinąd.
Już się nie boją koronawirusa. Boją się swojego rządu OPINIA

Im dłużej trwały restrykcje, tym bardziej dostrzegliśmy w nich interes rządu. Po dwóch miesiącach ich obowiązywania zaczęliśmy rozumieć, że w Gruzji COVID-19 to sposób na zarządzanie ludźmi, ich wolnością słowa, prawem wyboru, preferencjami politycznymi, a nawet ich stanem psychicznym. Jak mówił mi Zurab Japaridze, lider partii politycznej Girchi, nie jest jasne, dlaczego są ograniczenia, jeśli nie działają, a jeśli działają, to dlaczego mamy tak dużą liczbę osób zakażonych koronawirusem.
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Jak rząd odbiera nadzieję 17.02.21, 03:27
      droch napisał:

> Tu chodzi o rząd Gruzji, ale scenariusz jakby znany nam skądinąd.
      > Już się nie boją koronawi
      > rusa. Boją się swojego rządu OPINIA

>
      > Im dłużej trwały restrykcje, tym bardziej dostrzegliśmy w nich interes rządu
      > . Po dwóch miesiącach ich obowiązywania zaczęliśmy rozumieć, że w Gruzji COVID-
      > 19 to sposób na zarządzanie ludźmi, ich wolnością słowa, prawem wyboru, prefere
      > ncjami politycznymi, a nawet ich stanem psychicznym. Jak mówił mi Zurab Japarid
      > ze, lider partii politycznej Girchi, nie jest jasne, dlaczego są ograniczenia,
      > jeśli nie działają, a jeśli działają, to dlaczego mamy tak dużą liczbę osób zak
      > ażonych koronawirusem.

Ograniczenia, aby działać, muszą być przestrzegane.

Mają dużo zakażonych? Ok. 500 dziennie.

S.
    • woman_in_love Re: Jak rząd odbiera nadzieję 17.02.21, 07:00
      Nie rusza mnie to. Na bank ta partia to jakaś ichniejsza forma Konfabulacji i pod pozorem "wolności", jak tylko dorwą się do władzy / wejdą w sojusz z sobie podobnymi "wolnościowcami", to zaraz zechcą tam wprowadzić zakaz aborcji i ograniczyć prawa kobiet. No po prostu na 100% to wiem, bo te wszelkie szury wszędzie idą tą samą drogą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka