Dodaj do ulubionych

Lód z dachu rozwalił auto :((( Podpowiedzcie

20.02.21, 20:01
Czy któraś z Was miała taką sytuację? Lód spadł z dachu kamienicy, pod którą zaparkowałam. Mam całkowicie rozwaloną przednią szybę i wgniecenie na masce. Uszkodzenia uniemożliwiają jazdę. Nie mam AC. Mam kamerę, ale nie postojową.
Była policja, mam też świadka ze sklepu w tej samej kamienicy, który zeznał, że rypło strasznie o 11 i zobaczył moje auto w śniegu i z ruszającą się anteną. Mam nr notatki, którą zrobiła policja, namiary na świadka, zdjęcia szkód. Na kamienicy są jakieś kamery, ale policja powiedziała, że w takiej sytuacji mam sama próbować zdobyć nagranie. Jeśli kamery są prywatne, to może się uda, jeśli miejskie, to nie wiem jakim cudem miałabym to załatwić.
I teraz tak: muszę dzwonić do ZBK, bo to ich kamienica. Wziąć od nich dane ubezpieczyciela i tam zadzwonić. Czy to oni przysyłają rzeczoznawcę? Czy mam sama lawetę wynająć i dowieźć auto do warsztatu? Na razie rozwaloną szybę (trzyma się na folii, ale trochę igiełek leci do środka) zabezpieczyłam folią i mam na auto widok z okna (inna kamienica).
Zryczałam się dziś jak nie wiem, ciągle coś złego się dzieje u mnie, ale rozwalonego auta się nie spodziewałam sad( Podpowiedzcie, co jeszcze muszę zrobić, żeby mnie nie zrobili w konia z odszkodowaniem. Nie chcę myśleć, ile to wszystko razem będzie kosztować sad(
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka