Dodaj do ulubionych

No a miłe gesty, dobre informacje?

22.02.21, 11:50
Wczoraj przy porannej kawie (swieci słońce, kawa pachnie i w ogóle zapowiada się wszystko wspaniale) odpaliłem wiadomości i przeczytałam miliard dołujących artykułów i cały fajny poranny nastrój poszedł się paść. Mam dość bombardowania aferami, defraudacjami, kradzieżami wraz z ich żenującymi, wrzeszczących nagłówkami.

No wiec robię odwyk od złych wieści, przyjmowanych na własne życzeniesmile. Przyjmuję wyłącznie dobre😀.

No wiec zaczynam:

- zgubiłam portfel zakupowy bez dokumentów, tylko kasa i karty. Ktoś umieścił ogłoszenie na osiedlowym fejsie, ze znalazł. Do tego, ponieważ nie mam fejsbuka o znalezisku dowiedziałam się od sąsiadki. Odzyskałamsmile

- uczeń z ZA zareagował na mój desperacki pomysł kontroli naszego czasu. Pomysł tysięczny, poprzednie nic nie zdziałały.

- przeczytałam o pani Janinie, lat 96, która w kwietniu szyła maseczki dla swojej przychodni lekarskiej, a teraz sprzedała na WOŚP własnoręcznie uszyte fartuszek i kapcie za 3 tysiące.

- Przewróciłam się na ulicy (nie to że spektakularny wypadek, tylko na śliskim się poślizgnęłamwink starsza pani wybiegła z samochodu, żeby mi pomoc.

Kto chce dołączyć do spisu pozytywnych treści?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka