Dodaj do ulubionych

tapeta - marceli dziwi się światu ...i podziwia

22.02.21, 20:49
Powiedzcie czy możliwe jest kupienie od ręki 2-3 rolek tapety. W realu (Trójmiasto) lub online? Bez czekania "od 10 do 56 dni". Potrzebuje odświeżyć mini sypialnię. Teraz mam szarosrebrną w lekkie podłużne wypukłości na dwóch ścianach, dwie malowane na biało. Podobają mi się w duże wzory, wyraziste i kolorowe, egzotyczne. Jednak pokoik malutki w którym jest duże okno, białe łóżko- podest, biała komoda i niebieski stolik nocny. Na ścianie lampa do czytania srebrna, biały żyrandol papierowy, a na parapecie kwiaty w złotych i kobaltowych donicach oraz złoto zielona lampa (stara- styl starych bibliotecznych, ale inny, większy klosz zielony). Zatem praktycznie by było nie przesadzać na 7metrach kwadratowych z wzorami. Najlepiej coś złoto- srebrnego, lub metalizowanego, jak już w wzór to raczej jednak geometryczny bardziej. Zapędy cyganki realizuje w pościelach- wszystkie najbardziej wyraziste, kolorowe i dość krzykliwe z Home and You są moje smile
Jakieś propozycje gdzie od ręki lub w 3-5dni? A może konkretne propozycje- tyle tego piękna! do 350zł za rolkę ...
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka