Dodaj do ulubionych

Młodzi to komuna?

23.02.21, 08:33
Takiemu młodemu człowiekowi, który nie jest nauczony pracy, zaradności, odpowiedzialności i do 35 roku życia mieszka z rodzicami rzeczywiście nie pozostaje nic innego jak biegać po ulicach z flagami LGBT i pluć na Kościół i pomniki narodowe a jak wy oceniacie sytuację młodych na rynku pracy? Ja jako złą. Mają marne szanse i tyrają za grosze.
Obserwuj wątek
    • mja-15 Re: Młodzi to komuna? 23.02.21, 09:36
      A niech biega po ulicy, może usłyszy coś wartościowego i przekona się, dlaczego należy "pluć" na instytucję kościoła, bo to zło, które ingeruje w prywatne życie ludzi, a nie tylko ich wyznawców.
      • dyzurny_troll_forum Re: Młodzi to komuna? 23.02.21, 10:43
        sumire napisała:

> To ten pan, co korzystał z służbowego 90-metrowego mieszkania? smile Nie mam pytań

Oj daj spokój wszyscy korzystają. Problemem młodych jest to, że uwierzyli, że nagle przestaną korzystać i dadzą im....

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/kwasniewscy-wykupili-mieszkanie-za-bezcen/tc8x0p4
        • anorektycznazdzira Re: Młodzi to komuna? 23.02.21, 16:17
          na porządku dziennym "wolontariat" w nadziei, że zaskarbimy sobie czyjąś łaskawość i dostaniemy JAKĄŚ umowę
          jak nawet obiecano umowę, to jeszcze ze 2 miesiące jej nie było, dalej nawalało się za darmo, żeby ich nie drażnić, żeby się nie rozmyślili i jednak dali big_grin

Część zakładów pracy nie wypłacała pieniędzy lub wypłacała częściowo
          Pensja minimalna wynosiła jakieś 700 zeta na rękę
          nadgodziny NIGDY nie były płatne
          na urlopie się pracowało
          na L4 też
          młodych kobiet nie zatrudniał nikt, żeby nie poszły na macierzyński
          a na słowo skargi- coś się nie podoba? Mamy 8 segregatorów podań o pracę.
    • aqua48 Re: Młodzi to komuna? 23.02.21, 15:29
      Moje dzieci ani nie mają marnych szans, ani nie tyrają za grosze, młodszy zarabia podobnie do tego co ma ich ojciec, starszy ma pensję trzy razy wyższą. Ich koledzy także nie narzekają, są tuż przed lub niewiele po trzydziestce, mają własne mieszkania, zaczynają obrastać w dzieci i choć raczej nie są rozrzutni to stać ich na rozmaite rozrywki, wyjazdy itp..Uważam że mają bardzo dobrą sytuację.
    • mama303 Re: Młodzi to komuna? 23.02.21, 18:31
      nie komuna tylko raczej lewica. Jak tak sobie obserwuje towarzystwo mojej osiemnastolatki to cieszy mnie szczególnie jedna rzecz: młodzi są tolerancyjni. Moja córka jest generalnie negatywnie nastawiona do religii i kościoła ale jednocześnie ma koleżankę bardzo religijną i jakoś umie to oddzielić, uważa że tamta sobie wierzy to niech wierzy, jej sprawa. Orientacja seksualna to też każdego sprawa, ma różnych znajomych i jak to mówi ma totalnie wywalone na to z kim to tam się kizia, to mi się bardzo podoba w tej młodzieży.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka