Dodaj do ulubionych

Wyrok nakazowy

23.02.21, 17:42
Taka sprawa. Jestem w takiej sytuacji że byłam jedną z osób ,złośliwie nękanie przez sąsiada. Pech że ten sąsiad jest radnym. Zgłaszałam sprawę na komisariat, dalej sprawa poszła do sądu. Zapadł wyrok nakazowy stwierdzający winę tego radnego. Oczywiście odwołał się więc sprawa będzie miała dalszy ciąg. Oczywiście te nękanie nie ustało a nawet nasiliło się po doręczeniu wyroku. Znowu zgłosiłam sprawę na komisariacie i znów sprawa do sądu i znów wyrok nakazowy. Zapewnie znowu się odwoła.Jeden z radnych poruszył tę sprawę na sesji rady 'oczywiście nie mówił o kogo chodzi. I dowiedziałam się z wypowiedzi burmistrza na sesji że burmistrz interweniował w tej sprawie u komendanta że takie coś nie może mieć miejsca. To znaczy że komendant nie powinien tego zgłaszać do sądu bo obwiniony nie przyznaje się do winy i odmówił składania zeznań więc nie powinien mieć wyroku nakazowego. I że zgłosi zachowanie komendanta wyżej. Powiedzcie czy burmistrz może interweniować w sprawy zgłaszane na komisariacie. Jestem zbulwersowana wypowiedzią burmistrza i zastanawiam się czy coś z tym zrobić.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka