Dodaj do ulubionych

Kochliwy klecha harcerz

25.02.21, 14:12
Kolejny dewiant w sutannie. Można by powiedzieć dzień jak co dzień w tej zbrodniczej instytucji.
Ale jest pewien fragment jego biografii "Harcerz (był m.in. członkiem Rady Naczelnej ZHP) i organizator obozów"
O KK nic nie napiszę bo to zepsuta do szpiku kości organziacja pełna zboczeńców, pasożytów i dewiantów.

Ale warty zastanowienia jest fragment o harcerstwie. Mnie zawsze zastanaiwa co kieruje tymi podstarzałami druhami? Czy jest to tylko chęć pobiegania w śmiesznym mundurku po lesie? Czy może dostęp do młodych w hierarchicznej organizacji?
Wiele z ematek pisze, że zgodna na bycie dziecka ministrantem to narażanie na molestowanie.
A jak jest z harcerstwem?

www.rp.pl/Kosciol/302249896-Wszystkie-ofiary-ksiedza-Stanislawa-S.html?fbclid=IwAR2_r7J6CY6YVAuib7S2sq7qbomvEUpy97wNFlabW4UlQ-gZ2_HJ68cR9FA
Obserwuj wątek
  • cudko1 Re: Kochliwy klecha harcerz 25.02.21, 14:16
   bylam w harcerstwie kilka lat, byly druzyny zenskie i meskie, mieszalismy sie tylko na obozach, biwakach, rajdach, zimowiskach,

   w druzynie chlopakow, druzynowym byl zdaje sie 18a chlopcy z druzyny byli w szkolach srednich przewaznie, nigdy nie mialam tez kontaktu z jakimis podstarzalymi harcerzami,
  • geez_louise Re: Kochliwy klecha harcerz 25.02.21, 14:24
   Nie jestem fanką harcerstwa, ale nie mało pirownywać. Dorośli harcerze nie mają zakazu uprawiania seksu i wszyscy mi znani są sparowani od szkolnych wyjazdów wakacyjnych. Kilku pedofili na pewno będzie chciało należeć do tej organizacji aby mieć dostęp do dzieci, ale nie będzie to reguła.

   Mnie nawet bardziej dziwi, że wśród kleru jest tak mało afer seksualnych. Pewnie łatwiej dobierają się w pary niż mnie się wydaje, łatwiej znajdują dyskretne kochanki/kochanków, więcej jest tam osób aseksualnych. Zakaz uprawiania seksu i wchodzenia w bliskie relacje to najzwyklejsza tortura i proszenie się o kłopoty. To nie ma prawa działać.

   Przebywanie w pobliżu osób które normalnie nie mogą uprawiać seksu jest niebezpieczne z definicji. Przecież nikt by nie wysłał swojego dziecka na wakacje do więzienia czy na statek na rok z samymi facetami.
  • bknrkw1 Re: Kochliwy klecha harcerz 25.02.21, 14:39
   Parę lat temu jadę pociągiem dalekobieżnym . Lato . Do przedziału naraz wsiada ksiądz w wieku około 60 lat w mundurze harcerskim i w koloratce , krótkie spodnie , obwieszony jakimś szamerunkami , sprawnościami , przypinkami , itd . Choinka taka .
   Mentalny i wizerunkowy kosmos .
   Pasażerowie na niego wtedy tak : "yyyyyy, eeee, ?????, !!!!!!" i tak przez całą podróż
   Skojarzenia wiadomo jakie . Rodzice puszczają dzieci na jakieś biwaki , spotkania z takimi kolesiami a potem płacz i zgrzytanie zębami . Takim niefrasobliwym rodzicom powinny być odbierane prawa rodzicielskie i to z urzędu .

   ......................
   krytykapolityczna.pl/kraj/jas-kapela-wychowanie-seksualne-z-janem-pawlem-ii/
  • tiffany_obolala Re: Kochliwy klecha harcerz 25.02.21, 14:48
   Pan od wuefu to na pewno jest zboczeniec, ogląda małe dziewczynki w strojach gimnastycznych codziennie.
   I psycholog, jeśli to facet, to tez na pewno zboczeniec. I pediatra.

   A harcerstwo to w ogóle śmierdząca sprawa. No bo jak mocno dorosły facet jest np. komendantem, to zboczeniec w krótkich spodenkach. Ale jak 18-20-latek, to przecież zapytasz, czy na tym obozie/biwaku/wędrówce będzie ktoś DOROSŁY, a nie tylko pełnoletni? I tam dzieci samopas biegają, bo to część metody harcerskiej, to niebezpieczne jest. A te kawały o druhu Boruhu to nie wzięły się znikąd na pewno.
   • tiffany_obolala Re: Kochliwy klecha harcerz 25.02.21, 16:10
    W tej robocie ludzie bardzo dorośli nie pracują już z dziećmi, tylko z innymi dorosłymi. Po lesie z dzieciakami biega nieco starszy dzieciak, ledwo pełnoletni. Dorosły "zawodowy" harcerz pracuje w księgowości, zajmuje się majątkiem związku itd.
  • bknrkw1 Re: Kochliwy klecha harcerz 25.02.21, 17:08
   Dobrze że media o tym piszą , za sprawą żurnalistów prawda trafia pod strzechy .
   To są zachowania trwające od setek lat . Internet i wolne media wyciągnęły to na wierzch . Nawet "zrepolonizowane" media tego już nie zatrzymają . A Bezmajtek może się walić i zagryzać wargi
  • rb_111222333 Re: Kochliwy klecha harcerz 25.02.21, 17:39
   Kiedyś czytałam artykuł o amerykańskim harcerstwie, i niestety - też były opisane przypadki molestowania i zamiatania spraw pod dywan. Trzeba mieć świadomość, że miejsca, gdzie przyprowadzamy dzieci przyciągają pedofilów, ale chyba też nie można popadać w paranoję, że każdy ma tego typu skłonności
  • spirit_of_africa Re: Kochliwy klecha harcerz 25.02.21, 19:02
   Dla niektórych to takie hobby. Moj wujek był takim podstarzalym druhem. Urodził się przed wojna i zaraz po w 45’ wstąpił do harcerstwa. Zdobywał po drodze różne stopnie i został w harcerstwie do śmierci. W młodości podobno normalnie jeździł na obozy i prowadził drużyny. A potem się ożenił, miał dzieci, prace zmianowa i był takim raczej działaczem harcerskim. Spotykal się z innymi podstarzałym kolegami na posiadówkach, łaził z jakimiś sztandarami po urzędach, kościołach i cmentarzach, wręczał lub mu wręczano jakieś odznaczenia i tyle. Kontakt z dziećmi miał tylko jak odbierał wnuki z przedszkola.
  • bknrkw1 Re: Kochliwy klecha harcerz 25.02.21, 21:48
   Prymas mówi że jest mu "przykro" i że za ofiary się będzie "modlił" i ze jako prymas nic nie może , znaczy niedasie

   wiadomo.co/prof-stanislaw-obirek-prymas-powinien-podac-sie-do-dymisji/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka