Dodaj do ulubionych

E-matka wie wszystko. Virus i plamy na skorze.

08.03.21, 20:41
Znowu cos zlapalam (skad i od kogo nie mam pojecia). W sobote rano wszystko bylo normalnie, po poludniu nagle zaczelo mnie drapac w gardle i bolec kark. Najpierw myslalam, ze tylko gardlo mi przeschlo, ale pozniej w ciagu zaczela mnie dodatkowo bolec glowa i ramiona. Pod wieczor mialam juz temperature. Wczoraj temperatura szla raz w gore raz w dol, gardlo przestalo bolec ale mialam lekkie wedrujace bole raz nadgarstkow troche kolan plus takie ogolne rozbicie. Bylam w stanie zrobic test wczoraj, dzis wynik przyszedl negatywny. Czuje sie lepiej, ale na ciele wyskoczyly mi takie czerwone plamy. Cos takiego spotyka mnie chyba juz trzeci raz w zyciu , a ja nie mam bladego pojecia co to jest. Plama zaczyna sie miedzy piersiami i pod biustem. Najpierw robia sie takie czerwone kropki, ktore potem zlewaja sie w calosc. To mnie nie swedzi ani nie boli, nie jestem alergiczka ani nie bralam zadnych lekow nawet przeciwbolowych. Te plamy kiedys rozlaly sie dodatkowo na caly dekold i na ramiona. Ktos z was spotkal sie z czyms takim? Zaraz wrzuce zdjecie.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka