Dodaj do ulubionych

pedofilia, aborcja na 13-latce i bilbordy antychoi

14.03.21, 23:39
Za FB

Tak to się łączy - pedofilia, aborcja na 13-latce krzywdzonej przez księdza z Zakonu Chrystusowców + Mateusz Klosek hojny sponsor oplakatowania Polski wszerz i wzdłuż antyaborcyjnymi obrazkami.

Zapewne wszyscy znacie Zakon Chrustusowców? Tak, to ten z którego pochodził ksiądz pedofil Roman B, ale to również ten Zakon który go krył i robił wszystko, aby nie zapłacić mi zadośćuczynienia które przyznał mi Sąd. Przez wszystkie Instancje mnie przeciągali włącznie z Sądem Najwyższym. Ostatecznie zapłacić musieli.
Dziś trafiłam na informacje, że za opłacaniem kompanii billboardowej, która zaśmieca każde miasto w Polsce stoi Pan Mateusz Kłosek który jest prezesem „Fundacji Nasze Dzieci” i jak się okazuje, wystarczy przeszukać internet aby zobaczyć, że jest on połączony z Zakonem właśnie Chrytsusowców co więcej, jest członkiem organu nadzoru Wydawnictwa AGAPE które zostało założone w 2001r przez Towarzystwo Chrystusowe i znajduje się z Poznaniu.
W linku który załączyłam - KRS widnieją razem z Panem Kłoskiem księża - Jan Hadalski i Marek Grygiel. Wszyscy są powiązani wspólnym zarządem w wydawnictwie AGAPE. Bardzo znani mi księża, bo Hadaski to ten, który jako jeden z Chrystusowcow najbardziej księdza Behrendta bronił i to nawet publicznie a ksiądz Grygiel to ten, który przyjął petycje kilkunastu tysięcy osób, aby odrzucił Zakon kasacje ale oczywiście petycja poszła do kosza.
Fundacja Małych Stópek ( Szczecin ) to tez Chrustusowcy. I znajduje się ona w miejscu gdzie kiedyś ksiądz Roman zabrał mnie do egzorcysty- Andrzeja Trojanowskiego który wykonał nade mną swoj „rytuał” a potem ksiądz Roman został umieszczony ze mną w jednym pokoju na noc, gdzie również doszło do gwałtu na mnie. Potem kiedy dziennikarka rozmawiała z egzorcysta to ten powiedział, ze nie on decydował o noclegu a proboszcz.
Zakon Chrystusowców wspiera wszelkie akcje ratowania płodów a tymczasem są głusi na krzywdę dzieci którą wyrządzają ich niektórzy księża- współbracia.

rejestr.io/osoby/1201899/mateusz-klosek?fbclid=IwAR3GQPSg274sh2H2qbCH756ECLGagejPzbf4qfJeUnn6aJpO53PGL56wRyA
agape.org.pl/o-nas?fbclid=IwAR26pekIFXALmRl86mgvA2SMSCfrMzm0WK0icoaN-afCXMk3pJXmnwABfrw
A tu jeszcze link do próby kontroli w antychoicowej fundacji:

www.facebook.com/Kopiec.Maciej/photos/a.109246633775736/481349289898800
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka