Dodaj do ulubionych

Przelew SEPA w banku PKO BP

15.03.21, 07:09
Dziwnie to może wyglądać ale nigdy nie robiłam bezpośrednio przelewu bankowego do innego kraju. Owszem płaciłam kartą, wypłacałam.kase z bankomatów .
Z tego co już przeczytałam najlepiej wykonać przelew SEPA. Transfer środków ma być na konto niemieckie.
Ile zapłacę za taki przelew?
Jak mam go wykonać? W swoim banku mam przelew zagraniczny ale nic nie piszą o przelewie SEPA.
SHA koszty dzielone, co to za diabeł.....czy osoba odbierająca gotówkę w EURO nędzy musiała coś zapłacić.
Obserwuj wątek
    • alicia033 Re: Przelew SEPA w banku PKO BP 15.03.21, 07:28
      nena20 napisała:

> Ile zapłacę za taki przelew?

tego dowiesz się z tabeli opłat i prowizji pko bp, bo zależy to od tego, jakie masz konto w pko bp

> Jak mam go wykonać? W swoim banku mam przelew zagraniczny ale nic nie piszą o przelewie SEPA.

"Podaj numer konta odbiorcy, poprzedzony kodem kraju, np. dla Polski – PL, dla Francji – FR, dla Niemiec –DE (tzw. IBAN); w serwisie internetowym iPKO numer IBAN należy wprowadzać bez spacji.
      Wybierz walutę EUR.
      Wskaż, kto pokrywa koszt transakcji: wspólnie (SHA).
      Podaj dane odbiorcy i tytuł płatności.
      Zatwierdź transakcję."

- to ze strony pko bp. Nie mogę wkleić bezpośredniego linka, bo durna gazeta twierdzi, że to spam

> SHA koszty dzielone, co to za diabeł.....czy osoba odbierająca gotówkę w EURO nędzy musiała coś zapłacić.

to zależy od jej banku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka