Dodaj do ulubionych

Powiedzieć przyjaciółce czy nie? Robić coś?

15.03.21, 20:04
Mąż przyjaciółki wyjechał do pracy w egzotyczne dalekie kraje, powiedzmy do Australii. Wcześniej byli tam razem w robocie, ale jej i dziecku było źle i ciężko, więc wrócili do Pl, a potem on pojechał z powrotem już sam. Przyjaciółka, osoba 40+, dość delikatnej konstrukcji, kiepsko sobie radzi w obecnej sytuacji, udupiona sama z dzieckiem, bez szerszych kontaktów, w depresji, na prochach, strasznie przybrała na wadze do początków otyłości, nie umie się za siebie zabrać.
Tymczasem mąż jest tam już drugi rok i jak się okazuje wiedzie życie Erazmusowicza oraz najprawdopodobniej ma śliczną młodszą dziewczynę. Wiadomo stąd, że ta dziewczyna wrzuca na fb wspólne mocno jednoznaczne fotki, na których go otagowuje, co oczywiście trafia do aktualności jego znajomych. Przyjaciółka fb nie ma i nie ogląda, o dziewczynie nic nie wie. Męża prosi, żeby już wrócił, ale on twierdzi, że jeszcze nie, bo musi zarobić więcej (wymówka z czterech liter, bo nic specjalnego nie zarabia). Przyjaciółka we łzach i coraz większej rozsypce.
Co zrobić? Opowiedzieć jej, co się wie i pokazać te fotki? W ogóle coś robić? Napisać do faceta, żeby przestał stawiać wspólnych znajomych w takiej sytuacji?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka