Dodaj do ulubionych

Wytatuowane galki oczne

16.03.21, 18:33
Dziewczyna z własnej głupoty oślepła, a teraz jej niepełnosprawny mąż robi zrzutkę na jej leczenie.
zrzutka.pl/pomocanoxi
Jak ematka to oceni?
Obserwuj wątek
    • magdallenac Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 18:39
      Bardzo serdecznie im współczuję i nie zamierzam oceniać. Nie wiem też dlaczego, ktokolwiek miałby ich oceniać, te zrzutki chyba nie są przymusowe?
      • nigdynigdynigdy84 Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 18:41
        Dziewczyna jest ostro zaburzona. Tatuaże, ślepota, teraz ten mąż który polecial na jej pięć minut sławy.
        • magdallenac Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 18:52
          Wiesz, nie każdy miał tyle szczęścia w życiu co Ty, ja, czy inna pani z forum, więc szczerze mówiąc nie zazdroszczę im 5 minut sławy, czy też tych milionów, które uskładali przez dobrowolne zrzutki. Wciąż bym się z nimi nie zamieniła.
    • woman_in_love Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 18:44
      Każdy ma prawo do leczenia - a w szczególności jeżeli to leczenie miałoby mu przywrócić zdrowie - nawet jak przekroczył z własnej głupoty prędkość i spotkał się z drzewem.
    • cegehana Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 18:46
      Bardzo wiele osób cna tych zbiorkach choruje "nz własnej głupoty" przez zły tryb życia, parę sekund nieuwagi, parę tygodni odlekania rutynowych badan, jedną złą decyzję. I to bez żadnych psychicznych zaburzeń😃
    • gryzelda71 Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 18:49
      Myślę, że są chętni by pomóc. I do nich ta prośba.
    • primula.alpicola Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 18:50
      Odrażający pomysł, tatuować sobie gałki oczne, oto jak to oceniam.
      • heca7 Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 18:53
        W moim sklepie jeden ze sprzedawców jest niebieski. Cały. Tzn nie wiem jak tam głębiej pod ubraniem. Nie wnikam wink Ale ma też wytatuowane gałki na niebiesko i maluje paznokcie na niebiesko. Bardzo sympatyczny człowiek skądinąd.
        • pani_tau Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 19:39
          Jedno drugiego nie wyklucza. Pamiętam jak w DDTVN goszczono chłopaka który wytatuował sobie szkielet na całym ciele łącznie z twarzą i głową. Kinga Rusin wyglądała jakby nie wiedziała czy mdleć ze strachu czy z obrazy (ta to zawsze wie jak się zachować) a on wręczył jej kwiaty i okazał się niebywale wręcz sympatyczny.
          • memphis90 Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 21:01
            Zombie Boy? On wyglądał świetnie big_grin Ale czy przypadkiem nie zmarł niedawno?
            • fragile_f Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 21:04
              Wypadł z balkonu na 3cim piętrze i zmarł na skutek obrażeń. Rodzina twierdziła, że to nie było samobójstwo, tylko wypadek.
            • borsuczyca.klusek Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 21:05
              Tak zginął tragicznie. Nieszczęśliwy wypadek lub samobójstwo.
      • magdallenac Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 18:55
        Ja czytałam gdzieś o niej, że to dziewczyna z jakiejś patologicznej rodziny, kompletnie zaniedbywana w dzieciństwie. Pewnie myślała, że znalazła sposób, na swoje 5 minut sławy. Mnie zawsze bardzo szkoda tych zaniedbanych, pozostawionych samym sobie dzieci sad
    • milva24 Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 18:52
      Ja nie pomogę, ale życzę im powodzenia
    • lot_w_kosmos Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 18:53
      Jestem przytłoczona ogromem nieszczęścia i beznadziei.
    • nuclearwinter Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 19:28
      Swego czasu głośno było o tej dziewczynie, ale myślałam że jakoś udało jej się względnie pozbierać, widać niestety nie. Mnie jest jej żal, wiadomo było od początku, że z jej psychiką nie jest dobrze, przecież wytatuowane sobie gałek ocznych to rezultat jej zaburzeń, a nie głupoty. A do wpłacania na zrzutki nikt nikogo nie zmusza, co więc tu oceniać.
    • memphis90 Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 19:31
      Może gdyby było gdzieś jednoznacznie napisane na co pani choruje i na co właściwie zbiera... Próbowałam się przez to przebić i tu osłabienie wzroku, "wysoka wrazliwosc uniemożliwiająca samodzielną egzystencję" (?), tam jakieś potworne bóle, gdzie indziej padaczka, kardiolog "bo serduszko", psychiatra, "przestępstwo przeciw wolności seksualnej" po podaniu obydwojgu państwa jakiegos tajemniczego środka, setki wizyt u różnych lekarzy i każdy jeden zły, bo się "uczył na kursie i nie ma kompetencji" ... Nawet nie chodzi o to, że nie dałabym forsy komuś, kto wytatuowal sobie gałki oczne i z tego powodu oślepł, ale ja zwyczajnie nie ogarniam co się tam wyprawia. Pani nie może zostać sama, bo się rzuca pod samochody i trzeba ją wyrywac spod kół i chowac ostre przedmioty itd - powinna być w tej chwili na oddziale psychiatrycznym, zanim podejmie kolejna próbę, tym razem skuteczną...
      • nigdynigdynigdy84 Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 19:56
        Na co choruje? Jest niewidoma bo jako fanka Popka wytatuowała sobie oczy u typa który się na tym nie znal
        • nigdynigdynigdy84 Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 19:56
          I psychika siadła mocno
        • memphis90 Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 21:05
          No wiem, ale tu już nic nie zrobią, wzrok stracony, pozamiatane.
      • nuclearwinter Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 20:02
        No to jest też prawda, tam totalnie nie wiadomo o co chodzi, przypuszczam że sami do końca nie ogarniają. Jak przeczytałam, że dziewczyna była w ciąży to zrobiło mi się słabo... Ona zdecydowanie nie powinna się decydować na dzieci, przecież tam jasno widać, że sama sobą nie potrafi się zająć. Ogółem koszmar.
        • petatoppana Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 21:07
          Szczerze - nie wpłaciłabym. To co on opisuje, jest tak strasznie zagmatwane i niejasne, że naprawdę nie wiem o co chodzi. A historyjka z jakimś panem z agroturystyki co to ich niby odurzył- jak dla mnie zmyślona. Albo ta dziewczyna jest chora psychicznie, zmyśliła ją a mąż uwierzył.
    • nangaparbat3 Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 19:38
      Każdy ma prawo prosić i każdy ma prawo odmówić, byle nie oceniał.
      • huang_he Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 19:48
        O nienienie
        Bo owa dziewczyna poronila. Ja bym dala i to duzo, ale pod warunkiem ubezpłodnienia obydwojga. Bo tam sie w koncu w tej beznadziei pojawi dziecko i będzie bardzo, bardzo zle.
        Ja im ogromnie wspolczuje i zdaje sobię sprawę, ze to, co sie przytrafilo i przytrafia twj dziewczynie, to efekt wychowania w patologicznej rodzinie. A dziecko to nie zabawka i nie pluszaczek.
        Tak samo jak sterylizuje się kocie znajdy i puszcza wolno, zeby nie mnożyć cierpienia i chorób, tak samo tu... no ale wiem - bede wyzwana zapewne od nazistek i innych takich
    • lalkaika Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 19:48
      Co ma wisiec. .nie utonie.
    • marianna1960 Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 20:00
      Jakikolwiek tatuaż to przypadek psychiatryczny a tatuowanie gałek ocznych to ciężki debilizm.
      • lalkaika Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 20:08
        Wiadomka. Gorzej to juz tylko dom z papieru idzie ogladac. Opss wait
      • lauren6 Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 22:14
        Przecież zbiórka jest na leczenie psychiatryczne dla niej.
      • mja-15 Re: Wytatuowane galki oczne 17.03.21, 10:01
        Z pewnych źródeł wiem, że policja ma listy osób z tatuażami jako potencjalne przypadki psychiatryczne mogące powodować zagrożenie i mające u swych podstaw mentalnych różne zaburzenia, bo nikt normalny nie szpeci ciała w ten sposób.
        Nie dopytałam tylko, czy dotyczy to wyłącznie osób zatrzymanych / legitymowanych, czy też mają dostęp do lepszych baz danych, np. jakaś e-matka ma malutkiego kwiatuszka nad kostką na nodze. 😋
    • fragile_f Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 20:04
      Bardzo wspołczuje takim ludziom, najczęściej są ofiarami potwornej przemocy i zaniedbania w dzieciństwie. Naprawdę, jest mi cholernie przykro, że tak wygląda jej życie. Nikt z własnej woli nie chce byc tak nieszczesliwy.

Ale...

Ona powinna być w szpitalu psychiatryczym - próby samobójcze, samookaleczenie, ta akcja z tatuazem oczu. Nie jest osoba, ktora moze funkcjonować samodzielnie.

Powinna też zadbać o skuteczną antykoncepcję do momentu az sie pozbiera do kupy.
    • borsuczyca.klusek Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 20:07
      Najbardziej mnie przeraziło, że tam za chwilkę może pojawić się dziecko. No i stan polskiej opieki psychiatrycznej poraża.
      • thea19 Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 21:40
        W Pl opieka psychiatryczna nie istnieje, jest tylko prywatna, za ciężkie pieniądze i też nie od ręki.
    • alessa28 Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 20:10
      Kuźwa ale po co wyciągasz sprawę sprzed kilku lat? Tani clickbajt
      . Nie chcesz to nie pomagaj - ja akurat tę dziewczynę bardzo lubię i uważam że zapłaciła wysoka cenę za błędy młodości.
      Więc znajdź sobie temat o Justynie żyle i się tam piłuj.
      • nigdynigdynigdy84 Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 21:09
        Bo teraz się pojawił mąż i zbiórka
      • bulzemba Re: Wytatuowane galki oczne 17.03.21, 07:55
        Błędy młodości? Pomalowane oczy? OCZY! Wiele organów potrafimy zastąpić funkcjonującymi protezami ale wzroku jeszcze nie.
    • lauren6 Re: Wytatuowane galki oczne 16.03.21, 22:14
      Biedni ludzie
    • eliszka25 Re: Wytatuowane galki oczne 17.03.21, 08:33
      Nie wiedziałam nawet, że gałki oczne można tatuować 😳. Załamałabym się chyba, gdyby któryś z moich synów wpadł na taki pomysł.

Co do zbiórki, to nie oceniam. Każdy ma prawo założyć sobie zbiórkę na co chce. Nikt nie zmusza do wspierania. Tylko w ten sposób za wiele nie zwojują moim zdaniem, bo ten facet opisuje to tak, że przeczytałam wszystko i dalej nic nie wiem. W ogóle dziwne to wszystko trochę i ten pan z agroturystyki. Oni na już potrzebują nie tylko pieniędzy, ale przede wszystkim kogoś, kto to ogarnie i im realnie pomoże uporządkować codzienne życie, ogarnie lekarzy itd. Inaczej pieniądze się rozpłyną i nic to nie da. No a dziewczyna powinna trafić do szpitala.

Bardzo smutna historia.
      • berdebul Re: Wytatuowane galki oczne 17.03.21, 08:43
        Nie ma takiej instytucji, która ogarnie życie dorosłych, którzy nie zostali ubezwłasnowolnieni.
        • eliszka25 Re: Wytatuowane galki oczne 17.03.21, 09:07
          Nie pisałam nic o instytucji wprawdzie, ale przydałby im się jakiś asystent rodziny czy coś. Wiem, że to dla rodzin z dziećmi, więc oni czegoś takiego nie uzyskają. Miałam na myśli raczej jakiegoś doradcę czy choćby dobrą osobę, która im pomoże. Może jakaś fundacja oferuje taką pomoc. W każdym razie jeśli oni na codzień funkcjonują tak, jak jest to opisane przy okazji zbiórki, to same pieniądze wiele nie zmienią.
    • mid.week Re: Wytatuowane galki oczne 17.03.21, 09:25
      skąd w ludziach ten wewnętrzny przymus oceniania wszystkiego jak leci...
      • primula.alpicola Re: Wytatuowane galki oczne 17.03.21, 09:30
        Stąd, że to ludzkie. Punkt odniesienia, porównywanie się, tworzenie norm społecznych, i takie tam.
      • taka-sobie-mysz Re: Wytatuowane galki oczne 17.03.21, 09:34
        Bo jesteśmy istotami myślącymi, to i do oceny jesteśmy zdolni. A jeśli ktoś publikuje cos, nawet zbiórkę, musi się liczyć nie tylko z głaskami i płynącą kasą.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka