Dodaj do ulubionych

Mentalność ułana z mordowni

17.03.21, 14:18
Dawno nic w temacie epidemii nie pisałam, ale teraz mam taką potrzebę. Ja od dziś w dupie mam oburzenie jak się komuś zasugeruje, że siejąc to gówno na lewo i prawo w antymaseczkowym buncie jest współodpowiedzialny za kolejne lockdowny, zapchane szpitale, odwołane planowe operacje, umierających ludzi ...
Według wolnościowców winni są zawsze jacyś inni oni. Najlepiej ci co "sieją panikę" i to przez nich ludzie umierają bo lekarze nie leczą. Bo przecież szpitale są z gumy, a lekarzy można klonować na kserokopiarce, a oni przecież zabijają ludzi respiratorami, co nie?...Byłam wczoraj w OBI i takiego wysypu ćwierćmózgów i debili dawno nie widziałem. Co drugi kretyn z maską na brodzie, co druga Dżesika bez maski na facjacie siermiężną tapetą emanującej (może to jakiś nowy typ maski, a ja głupia jestem i nie ogarniam nowinek medycznych). Przy kasach jeden debil na drugiego wchodzi. Starsza pani, która zwróciła uwagę na ten stan rzeczy zostaje szybko obrzucona mentalnym błotem. W eterze nosi się gówno. Siedzę od roku na częściowym zawodowym lockdownie i obserwuję, czytam, słucham....i kurwa aż mi się wierzyć nie chce, że jesteśmy tak tępym i zacofanym narodem o mentalności ułana spod mordowni pijackiej i pańszczyźnianego chłopa zarazem. Ile chcecie siedzieć jeszcze w tej rzeczywistości? Rok? Dwa? To taki kurwa problem ścisnąć poślady i przestrzegać podstawowych zasad w pomieszczeniach zamkniętych? Zaraz znowu władza ogłosi lockdown. Cieszycie się? Jak ktoś ma po przeczytaniu tego uświadamiać mnie jakimś foliarstwem, to niech sobie daruje, bo dziś nie ręczę za siebie. Znajomemu płuca rozjebało. Czeka go przeszczep jeśli przeżyje...
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka