Dodaj do ulubionych

pulsoksymetr dla staruszka

18.03.21, 10:50
Sąsiad ma ok. 80 lat, mieszka samotnie, no i złapał to cholerstwo...
Dostał informację, że listonosz przyniesie mu pulsoksymetr na czas choroby. Tylko że nie wiadomo, KIEDY przyniesie. Nie wie infolinia, sanepid i przychodnia.
Chcemy mu kupić nowy, w najbliższej aptece jest jakiś za 150 zł.
Na co zwracać uwagę przy kupnie?
Obserwuj wątek
    • ga-ti Re: pulsoksymetr dla staruszka 18.03.21, 11:56
      Moi rodzice dostali następnego dnia po pozytywnym wyniku, listonosz przyniósł.
      Ja zamawiałam przez gov.pl i też następnego dnia rano dostałam telefon, że dziś kurier dostarczy, i godzinę po telefonie dostarczył.
      Poczekajcie chwilę.
      A i pomocna przy kontroli jest aplikacja, w której się przesyła wyniki. Zawsze to jakaś kontrola zewnętrzna stanu zdrowia.
      • delecta Re: pulsoksymetr dla staruszka 18.03.21, 12:22
        Bardzo dziękuję.
        To poczekamy, na razie ktoś z sąsiadów ma przynieść pożyczone od kogoś urządzenie, podobno proste w obsłudze. Test był w poniedziałek, wynik nad ranem we wtorek, (laboratorium dało kod kreskowy) w środę na kom. info, że można sprawdzić na e-pacjent (stary człowiek nie ma tego) i w srodę wieczorem wynik znalazł się w systemie, do którego ma dostęp poradnia rodzinna.. No i dziś informacja z automatu na kom., że pacjent .....imię i nazwisko...... ma wynik +.
        Przy okazji okazało się, że jest młodszy niż myślałam. Najpierw się wahał i dlatego szczepienie miał mieć dopiero za kilka dni sad
        Gorączka mu przeszła i nie czuje się najgorzej smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka