Dodaj do ulubionych

Jolanta Brzeska nie bedzie honorowym obywatelem

19.03.21, 21:47
tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/warszawa-jolanta-brzeska-nie-bedzie-honorowa-obywatelka-warszawy-radni-ko-zdjeli-wniosek-z-porzadku-obrad-5046585
PO krytykuje PIS a robia nie mniejsze glupoty.
Obserwuj wątek
    • myfaith Re: Jolanta Brzeska nie bedzie honorowym obywatel 19.03.21, 23:25
      Zamiast nadawać pośmiertnie tytuły/odznaczenia należałoby wyjaśnić i doprowadzić do końca sprawę jej śmierci. Dla dobra wszystkich zaangażowanych tak jak ona w sprawy lokatorów i dla rodziny - tak po prostu . Takie dawanie tytułów jest chyba bardziej dla zaspokojenia ego roznej maści polityków niz zwykłych obywateli bo ci co pamiętają beda pamiętać a reszta może będzie pamiętać przez jakieś 20 najbliższych lat a w Polsce i tak ludzie się tylko tym interesują jak media o tym wspominają.
      • madziulec Re: Jolanta Brzeska nie bedzie honorowym obywatel 20.03.21, 00:42
        Ja oczywiście rozumiem, że wszyscy, którzy pisza to tak lekko mówią "wyjaśnić sprawę"...
        Tyle, że dla mnie to co roku jest przeżywanie śmierci mojej mamy, raz do roku. Taka nowa żałoba, o której nikt nie pozwala mi zapomnieć. Tak na wszelki wypadek.
        10 lat mija. To pomysł ktos rzuca: a może by tak jakąś komisję śledczą. I nie rozumie,, że przecież ja za chwilkę znów bym musiała to wszystko opowiadac. Po raz kolejny wywlekać, taka wiwisekcja. I to jest takie fajne prawda? Potem niektórzy oglądają np. moje zenania na komisji weryfikacyjnej i mówią: a bo pani to taka spokojna była.. I nikt nie zastanawia się ile to mnie nerwów kosztuje, ile nocy nieprzespanych.
        Że każde wystąpienie przed TV, w radiu, czy udzielenie wywiadu komukolwiek to nerwy... I przezywanie znowu i znowu i znowu....

Mam gdzies tytuł. Moja mama była skromnym człwoiekiem i podejrzewam, że również miałaby taki tytuł gdzieś. Zwykle pytała w podobnych okolicznościach czy mogłaby czymś takim wytapetowac mieszkanie. To dokładnie nic nei wnosi. A szczególnie nie wnosi do sprawy, o którą walczyła. A o której pamieta się raz na rok....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka