Dodaj do ulubionych

Dres welurowy Mosquito.

21.03.21, 13:35
Kupiłam, jest świetny, tylko mam wątpliwości co do tej bawełny? Materiał milutki, owszem, ale wygląda na poliester. Nie mam nic przeciwko, noszę poliestry, nie gryzą mnie, tylko bardzo nie lubię jak się rzeczywistość nie zgadza z deklaracją producenta.
Czy ktoś się zna? Można zrobić welur z bawełny?
A może macie ten produkt i jakąś opinię?
Obserwuj wątek
    • gris_gris Re: Dres welurowy Mosquito. 21.03.21, 13:40
      Nie znam tego produktu i marki, a co jest na metce napisane? Powinno rozwiać twoje wątpliwości.

Welur oczywiście można zrobić z bawełny, nosze takie spodnie (nie dresy, to krok za daleko smile ); można tez z jedwabiu i z wiskozy (wtedy sie błyszczy).
    • myfaith Re: Dres welurowy Mosquito. 21.03.21, 14:29
      W składzie jest 5% elastanu wiec może stad to odczucie natomiast jeśli wierzyc Google to tak- welur może być z bawełny.

Co do samej firmy Mosquito - uwielbiam ich dresy - sa robione naprawdę porządnie, kolory się utrzymują nawet po intensywnym użytkowaniu (praniach) , jest to polska firma nie jakaś wielka wiec nie sadze aby sobie mogli pozwolić na naginanie rzeczywistości.

Jedyne co mnie wkurza to to ze czasami maja koszmarnie długi czas realizacji zamówienia ( w sytuacji jak kolor jest inny niz bezowy i granatowy) smile - powinni popracować nad obsługa klienta a nie uprawiać politykę - jak sie klient nie odzywa co tak długo to my na wszelki wypadek tez sie nie odzywamy - a może nie zauważy smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka