Dodaj do ulubionych

Freddie the seal

24.03.21, 19:41
W poniedziałek był Międzynarodowy Dzien Foki i w poniedziałek weterynarze uśpili Freddiego- foczkę bytującą nad Tamizą, którą dotkliwie pogryzł pies skądinąd błyskotliwej prawniczki. Naprawdę nigdy nie zrozumiem co kieruje ludźmi, którzy puszczając swoje psy luzem w obecności dzikich zwierząt sad właścicielka podobno nie poniesie żadnej kary. Wiem, ze to UK nie Pl, ale uwielbiam foki, a bezmyślni właściciele zwierząt (dowolnego gatunku) mnie w....ą
Obserwuj wątek
    • elinborg Re: Freddie the seal 24.03.21, 19:51
      Biedna foka. Baba powinna być ukarana, ale rozumiem, że pies miał prawo biegać luzem.
      Foki też bardzo lubię i , że tak powiem, podziwiam za przystosowanie do życia w trudnych warunkach.
      • szpil1 Re: Freddie the seal 24.03.21, 20:29
        elinborg napisała:

> Biedna foka. Baba powinna być ukarana, ale rozumiem, że pies miał prawo biegać
        > luzem.
        >

Nie, nie miał i w tym cały wic. Tam są znaki, ze pies powinien być na smyczy.
        • yuka12 Re: Freddie the seal 24.03.21, 21:51
          Wiesz, prawniczka po Oxfordzie może więcej.
          U nas niedawno dpsy napadły na kabietę, która rano wyszła na spacer. Jeden ją pogryzł, babka trafiła do szpitala. Psy były wypuszczone luzem niedaleko zatoki, gdzie odpoczywają foki i generalnie w miejscu, gdzie dużo ludzi biega, chodzi na spacery (również z psami) i gdzie wypoczywa dużo rodzin z dziećmi. I ktoś wypuszcza sobie agresywne psy. Zresztą co chwila są raporty, że psy a to pogryzły owce i jagnięta, a to borsuki, a nawet inne psy na smyczy. Idiotów niestety nigdzie nie brakuje. Tylko że tych maluczkich częściej się kara (kary są słuszne, różnice w podejściu - nie).
    • borsuczyca.klusek Re: Freddie the seal 24.03.21, 20:37
      Bardzo przykra wiadomość. Niestety niektórzy psiarze są niereformowalni.
      W mnie w mieście po renowacji parku był zakaz wchodzenia z psami. Między innimy dlatego, że wypuszczono pawie z woliery.
      Niestety miasto ugieło się pod naciskiem psiarzy i psy wróciły do parku. Na wypadek nie trzeba było długo czekać, beztrosko puszczony psiak zaatakował pawia. W związku ze zdarzaniem pawie wróciły do zamknięcia dla własnego bezpieczeństwa, a były naprawdę fajna atrakcją.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka