Dodaj do ulubionych

To są jakieś kpiny - kk

27.03.21, 11:42

trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,26922404,abp-tadeusz-wojda-chcial-ukryc-wydalenie-pralata-czerwinskiego.html#s=BoxOpImg4
I co na to Franciszek? Ono pewnie pogrozi paluszkiem i powie by nie robił tak be więcej.
Efekt będzie oczywiście żaden. Kolejny ukrywający przestępstwa dostojnik kk

W zasadzie to nie wiem czy cieszyć się - kolejny kamyczek do upadku kk
Czy martwić - ludzie ciągle słyszą co kk wyrabia, jak mowi, że msze w tv są ok, ale nic nie zastąpi udziału na żywo w mszy (i rzucenia na tacę rzecz jasna), o kolejnych przestępstwach seksualnych w kk, krociowych przelewach ze skarbu panstwa - i obawiam się, że im to powszednieje i będą obojętnieć.
Obserwuj wątek
  • abecadlowa1 Re: To są jakieś kpiny - kk 27.03.21, 12:11
   flo-bo napisała:

   > W zasadzie to nie wiem czy cieszyć się - kolejny kamyczek do upadku kk


   Serio? Czy działanie kk stało się niemoralne i przestępcze w ostatnich dziesięcioleciach? Ono zawsze takie było, a mimo to kk ma zwolenników i zawsze będzie miał. Nie będzie żadnego upadku.
  • madi138 Re: To są jakieś kpiny - kk 27.03.21, 12:24
   To są efekty prania mózgów od narodzin. U wielu ludzi, nie do odwrócenia. Wybaczą kościołowi absolutnie wszystko, bo nie wyobrażają sobie bez niego życia. Tu się nic nie da zrobić.
   Cała nadzieja w młodych pokoleniach, które żyją już w innej rzeczywistości. Oni mają dostęp do mediów i wiedzą, że można żyć inaczej. Oni nie przyjmują autorytetów z automatu, pytają i kwestionują. A do tego lubią komfort, wygodę. Co może zaoferować im skostniały KK? Część będzie oczywiście, chciała zadowolić rodziców i dziadków, ale takiej wiary nie starczy na długo. I kiedy te starsze pokolenia, z wypranymi mózgami przeminą, drastycznie zmieni się pozycja KK w społeczeństwie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka