Dodaj do ulubionych

Czy uważacie, ze wyjazd na wakacje jest niemoralny

28.03.21, 07:10
Taki artykuł przeczytałam na Onecie, odnośnie naszych celebrytow, którzy okupują ten nieszczęsny Zanzibar. Ze powinni się wstydzić, nie wyjeżdżać, siedzieć w domu i solidarnie cierpieć z innymi. Czyli jak rozumiem siedzieć w Polsce i powiększyć grono chorujących. I jeszcze bardziej zatkać szpitale.
I jeszcze przebąkuje się, że powinno się w ogóle zakazać wyjazdów albo wprowadzić wysokie kary.
A zwykli ludzie mogą wyjeżdżać, czy też nie bardzo?
Sama od miesiąca jestem w Kenii, bo tu żyje mój mąż, to jest mój drugi homeland i miejsce na ziemi. Więc trudno, zebym czekała jeszcze rok czy dwa, albo pięć, bo przecież pandemia nie minie. Ale rozumiem też Polaków, którzy przyjechali na 2 tygodnie wakacji, by się zrelaksować, odpocząć psychicznie i nabrać siły do dalszej walki. I jest już ich tu więcej niż Niemców😁. Przy czym akurat w Kenii nie ma problemu z covidem, inny klimat, warunki niesprzyjające covidowi a wszyscy przyjeżdżający przetestowani.
Więc jak to jest, ematka wyjechałaby teraz na wakacje, czy uważa, ze wszyscy powinni solidarnie cierpieć?
Obserwuj wątek