Dodaj do ulubionych

Samotna matka wysłała rachunek ministerium

28.03.21, 17:54
za naukę dzieci.Musiała zrezygnować z pracy,by nauczać swoje potomstwo.Popieram, a wy? Żeby było jasne w Niemczech mnóstwo szkół całą pracę przewaliło na rodziców.Online nauczanie szczątkowe.
Obserwuj wątek
    • dziennikaktywnosci Re: Samotna matka wysłała rachunek ministerium 28.03.21, 19:59
      Popieram.
      Zresztą u nas nie jest inaczej.
      Ostatni hit: nauczycielka rozpoczęła lekcję, w czasie trwania poprzedniej lekcji.

Dzieci dostały nieobecności. Dopiero po interwencji, pani się z tego wycofała. Nadmienię, że lekcji nie było od kilku tygodni. Tzn. niby były...pani łączyła się na czacie, zlecając napisanie notatki czy zrobienie jakiegoś zadania. Potem w ogóle nie odpowiadała na pytania.

W czwartek postanowiła się połączyć i coś jej się pomyliło z godzinami. Taka zaangażowana i zorientowana.
      Mam ich szczerze dość. Nauczyciele nie mają wpływu na obecną sytuację, ale już na pozostałe rzeczy tak.
      Że wszystkich nauczycieli ze dwoje może się stara, reszta olewka totalna.
    • clk Re: Samotna matka wysłała rachunek ministerium 28.03.21, 20:44
      Tala sytuacja - jestem i mieszkam w Niemczech.
      W zeszłym tygodniu zamknęli lokalna szkole - nie Covid, szkoła nie zrozumiała przepisów. Nie ważne.
      Pracownicy produkcji poprosili żeby w ramach wyjątki na dzień przyprowadzić 3 bombelki do pracy. Ok nie ma problemu. Bombelki ogarnięte, lat 11. Mówiące ze szkoła głupia i panie to już w ogóle bo przecież szkoła nie powinna być zamknięta.
      Siedzieli obok w pokoju konferencyjnym.
      Ze akurat tylko ja byłam w okolicy co jakiś czas wpadałam żeby zobaczyć czy ok. Po 3 razem zostałam i byłam w szoku jak nauczanie zdalne wyglada. 3 h z faktycznie GŁUPIMY nauczycielkami aż mi wstyd było. Po 3 h dzieci dostają materiał do przerobienia same. Albo z rodzicami. Sposób prowadzenia lekcji był żenujący a słyszałam 15-20 min. Co chwile wysyłanie dzieci na grupy gdzie wiadomo co sie dzieje.
      I tak od dawna.
      Rodzice siedzą z dziećmi popołudniami i wieczorami i próbują ogarniać. Cześć zatrudni studentów do pomocy.

Podziwiam WSZYSTKICH rodziców.
      I dzieciaki
      • sarah_black38 Re: Samotna matka wysłała rachunek ministerium 28.03.21, 20:56
        clk napisała:

> Tala sytuacja - jestem i mieszkam w Niemczech.

> Ze akurat tylko ja byłam w okolicy co jakiś czas wpadałam żeby zobaczyć czy ok.
        > Po 3 razem zostałam i byłam w szoku jak nauczanie zdalne wyglada. 3 h z faktyc
        > znie GŁUPIMY nauczycielkami aż mi wstyd było. Po 3 h dzieci dostają materiał do
        > przerobienia same. Albo z rodzicami. Sposób prowadzenia lekcji był żenujący a
        > słyszałam 15-20 min. Co chwile wysyłanie dzieci na grupy gdzie wiadomo co sie d
        > zieje.
        > I tak od dawna.
        > Rodzice siedzą z dziećmi popołudniami i wieczorami i próbują ogarniać. Cześć za
        > trudni studentów do pomocy.
        >
        > Podziwiam WSZYSTKICH rodziców.
        > I dzieciaki

No nie mozliwe, w Niemczech głupie nauczycieki? Nie do wiary tongue_out I na podstawie piętnastominutowego podsłuchu wywnioskowałaś, że to z nauczycielkami nie halo. Wiem, wiem bombelki ematki to prawdziwi geniusze, tylko po co ci studenci ??? i jak ten rodzic ogarnia słupki, nie do wiary tongue_out

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka