Dodaj do ulubionych

Tytuły książek - proszę o pomoc

29.03.21, 21:30
1. Chyba Londyn. Pamiętam tylko tyle, że dziewczyna przyjaźniła się z bliźniakami jednojajowymi. Ona chyba była mulatką lub czarnoskórą. Nie pamiętam dlaczego, ale przespała się z obydwoma i zaszła w ciążę. Oczywiście nie było wiadomo, który jest ojcem.
Cała trójka była nastolatkami.

2. Książka SF, małżeństwo leci na inną planetę, gdzie mieszkający tam ludzie dosiadają 'wierzchowców', które są tak naprawdę potwornymi i okrutnymi stworami, by urządzać polowania na 'lisy'. W czasie polowań znika część jeźdźców.

3. Książek SF opowiadająca o grupie ludzi z różnych planet, którzy chyba chcieli zwrócić się do wyroczni (nie pamiętam dokładnie czemu) ze swoimi problemami. Można było podróżować między planetami poprzez teleportację. Im kto bogatszy, tym jego dom miał więcej pokoi na różnych planetach. Jednym z bohaterów był ojciec z niemowlakiem- córką, która zaczęła się cofać w rozwoju (po jakimś wypadku). Każdy dzień zbliżał ją do dnia narodzin, z dziecka kilkuletniiego stała się niemowlęciem tracąc kolejno umietnosci typu czytanie, pisanie, mówienie, chodzenie, raczkowanie itp. Inna bohaterka to policjantka pochodząca z planety o silnym ciążeniu, wszyscy z tej planety byli niscy o krępi.

Z góry dziękuję za pomoc!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka