Dodaj do ulubionych

nowy facet - o nie, tylko nie to

01.04.21, 13:18
Mam przyjaciółkę. To jest super dziewczyna i bardzo ja lubię.
Ale jak tylko się pojawia na horyzoncie nowy facet zaczyna się zachowywać jak oczadziała.

Generalnie nie ma łatwo w życiu i do wszystkiego musi dochodzić sama. I wiele jej się udało zrobić, ma fajnego syna już pełnoletniego.
Ale jak tylko się pojawi jakis facet to nagle zaczyna proces komplikowania sobie życia i burzenia tego co sama zbudowała.
Obecnie mieszka w fajnym mieszkaniu, do którego sie wyprowadziła po tym jak kopnęła w tyłek poprzedniego faceta. Wtedy dla tamtego faceta wyprowadziła się z mieszkania które wynajmowała półdarmo. Zanim go poznała plan był taki że mieszka tam jeszcze parę lat, odkłada kasę i sobie cos kupuje. No ale pojawił się facet, szybko się wyprowadziła ze swojego mieszkanka, zamieszkali razem w dużo większym i dużo droższym (bo on musiał mieć osobny pokój dla swojej 3 dzieci przyjeżdżających na weekendy) mieszkaniu. Z którego dojazd do pracy to było prawie 1,5 godziny (poprzednio miała 15 minut).
Pomieszkała z tym gościem 2 lata, skończyły się oszczędności, bo facet się rozchorował a potem miał serie katastrof życiowych itd.
Znowu cudem (naprawdę cudem) znalazła fajne mieszkanie do wynajęcia. 5 minut od pracy, syn 10 minut spacerem od szkoły.
6 lat była sama - naprawdę fajnie się ogarnęła w życiu, dużo zrobiła, miała dużo znajomych, rozwinęła się. Naprawdę kwitła. Aż mnie momentami zazdrość skręcała na to jak sobie fajnie żyje.
W zeszłe wakacje poznała faceta.
Dziś mam info, że wyprowadza się ze swojego mieszkania by zamieszkać bliżej faceta. Nie z nim, a bliżej niego.
W mieszkaniu droższym, brzydszym i 40 minut od pracy (z 2 przesiadkami).

A ja, mimo że to nie moja sprawa, już nastawiam się na oglądanie kolejnej katastrofy.
Fakt że ona nigdy nie marudziła, nie potrzebowała pomocy - ale żal mi że znowu sobie rozwala życie dla kolejnego gościa.
Pomarudziłam sobie - bo jej przecież tego nie powiem.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka