Dodaj do ulubionych

Strajk na Emamie

05.04.21, 06:22
Jak zwykle nie przyniósł efektów .I po co tyle krzyku o szarości.To samo było ze strajkiem kobiet na ulicach.Rozmyło się.Kobiety może są dzielne i wyzwolone.Ale bez wsparcia mężczyzn nic nie jest warte.Kobiety same wojen nie wygrają.Pozdrawiam serdecznie.
Obserwuj wątek
    • yenna_m Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 07:13
      Dla mnie ta mozliwosc kasowania postow i moderacji zdychajacego foruma jako jedyny sukces zyciowy to synonim przegrywu zyciowego wink

Totalnie zmarnowane zycie na bzdety za jakies marne, glodowe kieszonkowe lub za darmola... wink
    • n4rmoorr Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 10:07
      zlota.ptaszyna napisała:

> Piszcie na pomoc@agora.pl
      >
      > Te wygłupy tu naprawdę nic nie pomogą
      > Nic was noe kosztuje napisanie krótkiej skargi na nieprofesjonalna moderatorka
      > a możecie zyskać zmianę
      Jeśli mogę doradzić to nic nie da .Nie ma takiego czegoś by te święta hejtować.A te życzenia słusznie wyleciały.Lepiej milczeć niż na darmo się wpisywać.Admini też ludzie .
    • saszanasza Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 10:16
      n4rmoorr napisał(a):

> Kobiety może są dzielne i wyzwolone.A
      > le bez wsparcia mężczyzn nic nie jest warte.Kobiety same wojen nie wygrają.Pozd
      > rawiam serdecznie.

Uważasz, że gdyby to mężczyźni napisali te życzenia, coś by to zmienilo🤣🤣🤣
        • umi Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 16:40
          Jeszcze szybciej by wylecialy. Kobiecie wsrod kobiet taki tekst ujdzie, jako ironia. Facetowi na damskim forum w ogole. Efekt bylby taki, ze by wycieli, a obok powstalby watek pochwalny ze moderacja zareagowala na oblecha. Takze, autorze watku, nie masz sie czym cieszyc suspicious
    • allijja Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 13:31
      >Ale bez wsparcia mężczyzn nic nie jest warte.Kobiety same wojen nie wygrają.Pozdrawiam serdecznie.

ale gdzie są teraz ci waleczni mężczyźni, broniacy ogniska, ktore rozpala kobieta? chyba tylko w umysłach niedorobionych chłopczykow. No i na stadionach...
    • livia.kalina Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 13:38
      Ktoś się boi, że wyjdą na jaw "prywatne czaty z obgadywaniem forumowiczek"? A to jest zakazane? I w czym problem, że Ci się książka nie odoba? Jednym się podoba, innym się nie podoba. Jak każda książka. Na czym w ogóle polegają te problemy!
        • livia.kalina Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 13:45
          "klasa" rzecz uznaniowa. Patrz choćby moja sygaturka. Jak się rzeczona klasa podoba uczestniczkom prywatnego zamkniętego czatu to w czym problem? Jak się nie podoba-można się wypisać. I wciąż nie rozumiem skąd te emocje?
          • fornita111 Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 13:55
            Ok ale zakladam, ze dziewczyna piszac z kims prywatnie nie miala jasnowidzenia, ze to zostanie upublicznione. I niewazne, ze chodzi o bzdety, to jest slabe w uj i juz. Nie wytlumacze co tego jesli sama nie czujesz, trudno.
            • yenna_m Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 14:12
              A xuj z tym.
              Nie jest to dla mnie jakis problem ale nie lubie udawanej swietoszkowatosci i swietoebliwosci na pokaz (gdy w rzeczywistosci jest inaczej).
              A tu chodzi o tzw podwojnie standardy.

Nawet bym o tym nie pisala, ale one sie tego tak panicznie boja, ze wszystko zaraz leci.

Szczerze mowiac, bawi mnie ten ich strach. Kompletnie go nie rozumiem sle sytyacja wydaje mi sie komiczna.

Bo sie okazuje, ze panie modki kozaczą w necie a tak naprawde... wink
              No wlasnie wink
            • livia.kalina Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 16:02
              >Ok ale zakladam, ze dziewczyna piszac z kims prywatnie nie miala jasnowidzenia, ze to zostanie upublicznione

Napisanie o tym w wąskim, zamkniętym gronie to jeszcze nie upublicznienie. Pozostaje kwestia osoby, która tę informację wyniosła. I tu kieruję to przede wszystkim do yenny - nie upierałabym się przy wersji, ze zrobiła to osoba, która jest ci życzliwa. Moim zdaniem, ktoś chciał załatwić swoje sprawy, a ciebie w tym wszystkim użył dość instrumentalnie.
              • fornita111 Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 16:14
                Serio nie? Czyli jak masz grono kolezanek i jedna z nich pokaze reszcie wasza rozmowe bez pytania ciebie to ok? Co kraj to obyczaj widze. No i dlaczego zakladasz, ze wiesz lepiej od yenny jak bylo i kto jest jej zyczliwy? Albo znasz sprawe od wewnatrz, albo piszesz jakies fantasmagorie wyssane z palca. To jak, nalezysz do tego zacnego grona obrabiaczy tylkow, czy tak sobie zgadujesz ?
                • livia.kalina Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 16:46
                  Tak, z przyjaciółkami czasami omawiamy wspólnie korespondencję, która otrzymujemy. Nie codziennie i nie raz w miesiącu ale parę razy w życiu mi się zdarzyło. Właścicielem korespondencji jest jej adresat. Wiadomość "ty lewacka szmato nie trzeba było się pierdolić z arabami" w odpowiedzi na mój komentarz, że mam dziecko z wadą nerki, raz nawet upubliczniłam. W celach edukacyjnych. Nie wiem, czy ma to jakikolwiek związek z krajem, w którym mieszkam i w którym się urodziłam.
                    • fornita111 Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 16:53
                      I wiesz, tak sie sklada, ze tez pisze i kolezanki wiedza, ze moga mi szczerze powiedziec, co mysla o moim pisaniu, bez obawy, ze "w odwecie" pokaze innym znajomym nasza prywatna korespondencje smile Nie trzeba byc specjalnie wrazliwym, zeby wiedziec, ze takie zachowanie to bucera. Nie mieszaj do tego lewackich szmat i chorych dzieci z laski swojej, gdzie Rzym, gdzie Krym...
                        • fornita111 Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 17:28
                          Jak nie wiesz o czym pisze, nie zrozumialas wpisu yenny? Zonka puscila w eter ich prywatna korespondencje w zemscie za krytyke swego dziela literackiego big_grin Sprawa prosta jak penis a ty dorabiasz jakies bzdurne tlumaczenia. To jest chamowa i przede wszystkim piekny przyklad urazonego ego, nie usprawiedliwisz tego wypisujac rzewne smety smile Tyle.
                          • yenna_m Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 17:31
                            W dupie z tym. Serio. Wali mnie to w lewą nerke.

Ale bawi mnie tez ten strach, ze ktos sie dowie, ze one sa takie takie same jak kazda inna baba.

Ten strach, to histeryczne kasowanie postow.

Dla mnie - niezla i bezsensowna korba. Ale kazdy niech se robi i zyje jak lubi big_grin
              • yenna_m Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 16:15
                Kij im w ogon. To przeciez bzdety. I to takie bzdety na poziomie magla.

Ale zeby sie tego az tak histerycznie baly, ze inni sie dowiedzą? Szok bo przeciez zachowuja sie jak typowe baby.

No, chyba, ze niektorym z trudnoscia przychodzi konfrontacja wyobrazenia o sobie vs rzeczywistosc wink
      • yenna_m Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 13:48
        Daj spokoj. Toc to taka dziecinada, ze sie zastanawiam, jak w ogole mozna sie bawic w takie przedszkole. Przeciez to zenada nad zenadami, ze dla kpgos to jest az tak wazne, ze mu sie ubzduralo, ze ma rząd dusz nad userkami big_grin

A z ksiazki i tych informacji dramat byl taki, jakby kto caly chlew zarzynal.

W tajemnicy powiem Ci, ze watku o ksiazce juz nie ma. Zniklal ciuchutko, bo zle ksiazke widac pozycjonowal wink

Komedia, co? big_grin
      • umi Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 16:48
        "Ktoś się boi, że wyjdą na jaw "prywatne czaty z obgadywaniem forumowiczek"? " - NIe wiem o co chodzi, ale brzmi niezle. Oprocz jatek tutaj sa jeszcze prywatne? Chyba naparwde znalazlam najzacniejszy magiel w polskiej czesci sieci suspicious Jakby ktoras chciala podgrzac atmosfere i cos upublicznic, ma moje blogoslawienstwo suspicious Tylko moze bez danych osobowych i innych wrazliwych, bo to dno i kilometr mulu jest.
        • doubledoublejoyandtrouble Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 16:21
          fornita111 napisała:

> Przy kotach mialysmy duzo zapalu, bo wtedy modki wywinely swinstwo. W przypadku
          > szarej kuciapy trudno o tak duze zaangazowanie (sorry lajtova tongue_out ), nie ten ka
          > liber wink

A o co chodziło z kotami? Chyba to sprzed mojego bywania na forum (choć bywam o wiele dłużej, niż piszę).
          • fornita111 Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 16:27
            O to, ze forumka szukala domu dla kotow a modki wziely za punkt honoru akurat wtedy pilnowac skrupulatnie regulaminu i natychmiast jej watek usunac. Potem jak dziewczyny im zaczely na zlosc spamowac to probowaly sie z tamta forumka dogadac, ale tak zeby sie nie wydalo, ze ustapily big_grin Cyrk sie ciagnal przez kilka dni, po drodze wyciekla korespondencja modek i w ogole bylo dziiiwnieeee. Nie da sie strescic, kto nie przezyl nie zrozumie wink
            • doubledoublejoyandtrouble Re: Strajk na Emamie 05.04.21, 16:33
              fornita111 napisała:

> O to, ze forumka szukala domu dla kotow a modki wziely za punkt honoru akurat
              > wtedy pilnowac skrupulatnie regulaminu i natychmiast jej watek usunac. Potem ja
              > k dziewczyny im zaczely na zlosc spamowac to probowaly sie z tamta forumka doga
              > dac, ale tak zeby sie nie wydalo, ze ustapily big_grin Cyrk sie ciagnal przez kilka d
              > ni, po drodze wyciekla korespondencja modek i w ogole bylo dziiiwnieeee. Nie da
              > sie strescic, kto nie przezyl nie zrozumie wink

Rzeczywiście, brzmi grubo smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka