Dodaj do ulubionych

Proste wlosy- jak przyciac z przodu?

11.04.21, 13:08
Podsuncie jakies pomysly co zrobic z grzyka/brakiem grzywki. Mam dlugie proste wlosy, dosyc geste, ciezkie, sliskie- trudne do ukladania no i tez przyznam, ze nie bardzo chce mi sie codziennie rano ukladac wosy. Tyl po prosu jest wycieniowany, jak wlosy przeszkazaja to w kitke i jest ok. Natomiast zawsze mam problem co z przodu. Do tej pory nosilam grzywke. Ale zupelnie prosta wyglada naprawde niefajnie, jak podwijalam na szczotce to slabo sie trzyma, zlaszcza przy odrobine wilgotnej pogodzie. Poniewaz dawno nie bylam u fryzjera, to grzywka dosyc odrosla i jest szansa na zmiane fryzury ale nie wiem co z tymi wlosami po bokach zrobic. Jak mam rozpuszczone to leci mi wszystko na twarz, jak mam kitke razem z tymi wlosami co byly grzywka, to z kolei taka przlizana jestm, zreszta nie chce ciagle chodzi w kitce bo wlosy swoje lubie. Generalnie chodzi mi o porady- jak mozna przyciac grzywke zeby ladnie sie ukladala nawet przy wlosach ktore sa zupelnie proste i wrecz sztywne, Albo z kolei - rezygnujac z grzywki, jak przyciac te boki zeby nie lecialy na twarz.
Obserwuj wątek
      • elle-joan Re: Proste wlosy- jak przyciac z przodu? 11.04.21, 13:41
        Wiesz co mi nie chodzi o przeczekanie- bo grzywka jest mocna odrosnieta- ale o jakas stala fryzure. Za uszy to raczej tak na chwile, jak wlosy przeszkadzaja ale tak jako fryzura, chyba nie bardzo.
        Ze spinkami moze mozna by pokombinowac, ale tu tez potrzebowalabym jakichs pomyslow.
        Aha, moze dodam ze mam troche ponad 50 lat. Dlugie wlosy lubie i tu nie mam oporow jakoby to nie pasowalo w moim wieku. Ale co do spinek, to musialoby byc dobrze przemyslane.
    • redwineiswhatilike Re: Proste wlosy- jak przyciac z przodu? 11.04.21, 13:54
      Miałam tak przez ostatni rok i dobrze, że pracowałam dużo zdalnie smile
      Mam podobne włosy i podobny wiek. Grzywkę miałam jakiś czas i rok temu w marcu miałam iść ją podciąć a chodziłam do fryzjera co 4 tygodnie, tu już nie byłam z 6 tygodni i robiła mi się firana smile
      Włosy mi przeszkadzały i wkurzały. Rosły tak sobie, były dość długie. Miałam wsuwki, opaski, czasem spięte wysoko do góry, bo w końcu grzywka zrobiła się taka mniej więcej do nosa. Sto razy chciałam obciąć ale też znudziła mi się i znowu chciałam mieć długą. Tak mi po prostu wisiały te włosy. Jesienią fryzjerka trochę podcięła i wycieniowala tą grzywkę. Dopiero niedawno obcięłam tył i teraz mam boba prawie równego, przód dosłownie lekko wycieniowany. Te spinki, opaski są ok na urlopie czy w domu smile
      Nie pomogłam pewnie za wiele smile
    • elle-joan Re: Proste wlosy- jak przyciac z przodu? 11.04.21, 19:57
      Dzieki dziewczyny za wszystkie wypowiedzi. Pomysle jeszcze co zrobic. Myslalam ze moze jakos da sie te boki wycieniowac zeby wlosy nie lecialy na twarz. Ale podejrzewam ze to nie jest sprawa dobrego podciecia niestety a rodzaju wlosow. Niektore bardziej sie trzymaja w takiej pozyci jak sie je zaczesze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka