Dodaj do ulubionych

jakim psychopatycznym świrem jesteście? -> Ankieta

14.04.21, 13:11
W linku poniżej:
www.idrlabs.com/pl/morderczego-nikczemnika/test.php

Ja jestem jak Muammar Kadaffi:

"Podobnie jak Muammar al-Kaddafi, jesteś osobą ekstrawagancko i bezwstydnie ekscentryczną, wysoko ceniąc niezwykłe doświadczenia i rozmowy. Jesteś osobą żywą i niezależną - może trochę zbyt niezależną - i nic nie jest w stanie Cię uwięzić lub stłamsić. Dostosowanie się uznajesz za coś absolutnie nudnego, bez względu na to, czy jest to stała, codzienna rutyna dnia pracy, moda głównego nurtu, czy rygorystyczne akademickie wymagania dotyczące zgodności intelektualnej. Oczywiście nie przestawaj robić swoje, ale zdaj sobie sprawę, że większa świadomość praktycznych problemów może przynieść korzyści zarówno Tobie, jak i ludziom z Twojego otoczenia."

"Jesteś osobą o bardziej spontanicznym i elastycznym podejściu do rozwiązywania problemów niż przeciętny człowiek. Osobą bardziej skłonną do ryzyka i mniej obawiającą się narażenia na ryzyko niż przeciętny człowiek. Osobą, która jest bardziej skłonna do przekonania, że "zasady są po to, by je łamać" i do wykorzystania tego przekonania dla własnej korzyści niż przeciętny człowiek"

Wygląda na to, że to ja.
A jak z wami świruski?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka