Dodaj do ulubionych

jaka wcierka (?) na porost wlosow

14.04.21, 18:38
Mam prosbe o szybka porade w kwestii wlosow - nie dam rady przedrzec sie przez watki na tysiac wpisow smile.

Wlosy przetluszczajace sie (myje codziennie, ostatnio szamponem rozanym urtekram na zmiane z aloesowa equilibra) proste, niezniszczone (nie farbuje, nie uzywam suszarki/lokowki), gladkie, blyszczace, tylko chcialabym, zeby bylo ich wiecej.

Nie mam cierpliwosci do zabaw w olejowanie, nakladanie masek etc. Nawet regularne stosowanie odzywki, ktora trzeba splukac, to dla mnie za duzy wysilek. Jak sobie przypomne, to psikam jakas odzywka w sprayu bez splukiwania (ostatnio tez urtekram nordyckie jagody).

Na fali watkow wlosowych zamowilam sobie suplementy (biotebal i kerabione - wg rekomendacji z bloga Pana Tabletki - w przeszlosci pojawialo mi sie duzo baby hair po biotebalu), ale jesli macie sprawdzone jakies wcierki, ktore naprawde dzialaja i daj widoczny efekt zageszczenia wlosow, poleccie prosze. Tyle chyba dam rade zrobic.

Czy ewentualnie jest sens myc wlosy odzywka co-wash zamiast szamponu (jesli tak, to jaka?) czy przy przetluszczajacych sie wlosach to bez sensu?

Dzieki!

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka