Dodaj do ulubionych

Gdzie kupujecie kocie jedzenie?

15.04.21, 09:48
Wkurzyli mnie w zooplusie. Szukam czegoś innego. Kupuję mokre bezzbożowe i mokre bezzbożowe delikatne dla wrażliwców.
Obserwuj wątek
        • nuclearwinter Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 10:23
          A bo to już zależy od kurierów niestety. Ja mam koszmarnych kurierów DPD w okolicy, więc wybieram zawsze innych. Ale nieraz zamawiamy do męża do pracy i tam już kurier jest bardzo spoko. Ostatnio też widzę wysyłka do paczkomatu się pojawiła.
          • slonko1335 Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 10:35
            tak, u mnie się teraz zmienił z gls na sensownego i mam nadzieję, że tak zostanie bo wcześniej nie miało znaczenia który, jeden i drugi to była jakas porażka...nie udało mi ise ejszce tam kupić nic co by dostarczyli do paczkomatu-zawsze mam, że dla tego zamówienia paczkomat niedostępny no ale ja kupuję żąrcie czy żwirek na miesiąc dwa a nie jedną zabawkę, więc jest duża i ciężka paczka.
      • magata.d Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 15:27
        nuclearwinter napisała:

> Od lat w zooplusie. A czym cię wkurzyli? Bo mnie nie zawiedli jeszcze nigdy.
        Od ponad roku kupuję u nich jedzenie dla kota i zawsze jestem zadowolona, dostawa następnego dnia, kurierów mam ok w okolicy. Chciałam kupić drzwiczki dla kota, a ponieważ mają nieprecyzyjne opisy, zadzwoniłam do nich, pani w informacji nie umiała mi udzielić odpowiedzi, kazała napisać zapytanie na maila, co zrobiłam. Pytałam przedwczoraj, pytałam wczoraj, dzisiaj dostaje odpowiedź, po czym wchodzę na stronę, a tam już cena wyższa. Cóż za pech wink
          • magata.d Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 15:58
            Pech, nie pech, nie podoba mi się to. Mam jednak podejrzenia, ze celowe. Podejrzane i dziwne jest np. u nich to, że zmieniają sobie ceny z dnia na dzień, te promocje/czerwone ceny nie wiadomo do kiedy. Zastanawiasz się, czy kupić, a tu wchodzisz z decyzja i cena inna. Jak tak, to niech odpowiadają na pytania tego samego dnia. Żarcie kupuje i tak regularnie, niezależnie od ceny, bo raz w promocji, raz nie i się w długim okresie wyrównuje. Natomiast zmiana ceny produktu za kilka stówek z dnia na dzień ok nie jest. I to w momencie, jak się pojawiło zainteresowanie tym produktem. Znalazłam już konkurencję, i to z rabatem kilkanaście procent.
            • nuclearwinter Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 16:09
              I naprawdę myślisz, że przy tylu klientach ilu mają, podnieśliby specjalnie cenę, bo ktoś zapytał? Coś wątpię 😉 Odpowiedzieli też szybko biorąc pod uwagę, że to duża firma i zapytań w różnych sprawach mają na pewno sporo.

"Moje" produkty są albo na wiecznej promocji albo w takiej samej cenie praktycznie cały czas, nawet już nie zwracam na to uwagi, ale na pewno ceny się jakoś specjalnie na wahają jak na takim np. Zalando potrafią niekiedy. Może to od towaru zależy, ja kupuję tam właściwie ciągle to samo (najwyżej zabawki się zmieniają). W każdym razie nie widzę nic nie ok w zmianie ceny produktu czy w końcu promocji.
              • magata.d Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 16:28
                nuclearwinter napisała:

> I naprawdę myślisz, że przy tylu klientach ilu mają, podnieśliby specjalnie cen
                > ę, bo ktoś zapytał? Coś wątpię 😉

Jeżeli ktoś pyta jednego dnia o cechę produktu, bo chce go kupić, a sprzedawca mówi, ze nie wie ale do jutra się dowie i prosi, żeby klient przyszedł jutro. Klient przychodzi, sprzedawca odpowiada mu na wczorajsze pytanie, klient wszystko wie i może sobie kupić produkt tylko już za wyższą cenę. Specjalnie, niespecjalnie, z pewnością nieuczciwie. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sprzedać po cenie wczorajszej, tylko trzeba chcieć. Nie chce, to klient znajdzie sobie produkt u konkurencji, i już. Problemu nie ma. A jak klientowi to wisi, to kupi i też problemu nie ma.

Odpowiedzieli też szybko biorąc pod uwagę, że
                > to duża firma i zapytań w różnych sprawach mają na pewno sporo.
                >
                Przecież rozmawiałam prze telefon, może warto wiedzieć do czego służą rzeczy, które się sprzedaje.
                • nuclearwinter Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 17:07
                  Przecież ty rozmawiałaś z jakimś konsultantem obsługi klienta, nie on ustala te ceny. Nie widzę kompletnie nic nieuczciwego w zachowaniu firmy, myślałam, że jakoś cię faktycznie oszukali a tymczasem ty po prostu przegapiłaś promocję. Zdarza się, ale żeby firmę o to oskarżać, to przyznam, kompletnie nie rozumiem podejścia. Gdyby to była jakaś malutka firma pani Grażynki, to pewnie by ci dali ten rabat, ale to przecież moloch jest. Może nawet z inną osobą rozmawiałaś jednego dnia, z inną drugiego.
                  • magata.d Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 17:41
                    nuclearwinter napisała:

> Przecież ty rozmawiałaś z jakimś konsultantem obsługi klienta, nie on ustala te
                    > ceny.
                    Ja z konsultantem nie rozmawiałam o cenie tylko o charakterystyce produktu, którą on powinien znać, przynajmniej wiedzieć gdzie znaleźć te informacje.

Nie widzę kompletnie nic nieuczciwego w zachowaniu firmy, myślałam, że j
                    > akoś cię faktycznie oszukali a tymczasem ty po prostu przegapiłaś promocję. Zda
                    > rza się, ale żeby firmę o to oskarżać, to przyznam, kompletnie nie rozumiem pod
                    > ejścia.

Nigdzie nie napisałam, że mnie oszukali czy, że o coś oskarżam firmę, wiec nie wiem skąd ten wniosek. Nie mogłam przegapić promocji, bo termin jej zakończenia nie był mi znany. Zapytałaś dlaczego firma mnie wkurzyła, to ci napisałam. Nie każdego to wkurzyło, rozumiem i absolutnie nie oczekuję ustosunkowania się do mojego wkurzenia wink

Gdyby to była jakaś malutka firma pani Grażynki, to pewnie by ci dali t
                    > en rabat, ale to przecież moloch jest. Może nawet z inną osobą rozmawiałaś jedn
                    > ego dnia, z inną drugiego.
                    Nie, tutaj naprawdę nie ma znaczenia czy to mała firma Grażynki, średnia Beatki czy moloch.
                    Całkiem niedawno z molocha trzy różne osoby do mnie dzwoniły, żeby mi coś sprzedać i proponowały indywidualne rozwiązanie, bo zrezygnowałam z pierwszej oferty.
                    A Grażynka może się albo obruszyć i nie sprzedać towaru, albo uśmiechnąć i choć zaproponować coś w zamian korzystnego dla obu stron. Różnie to bywa.
                    • nuclearwinter Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 17:51
                      Mój wniosek stąd, że sama napisałaś, że zachowanie firmy jest nieuczciwe i że podejrzewasz, że zrobili to celowo.

A wkurzenie akurat rozumiem, tylko w tym wypadku byłabym wkurzona raczej na siebie - jak promocja jest bezterminowa, na czas nieokreślony, to trzeba brać, a nie się zastanawiać, bo może w każdej chwili zniknąć (co znam doskonale z Zalando właśnie, tak mi kiedyś buty i torebka w zabójczo nieakceptowalnej bez rabatu cenie przeszły koło nosa, ech 😉).
                      • magata.d Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 18:24
                        Skąd potrzeba wyrażania swojej opinii na temat mojego wkurzenia i jego powodu? W wątku zapytałam sklepy z jedzeniem dla kota, i tyle. Zapytana o powód wkurzenia, odpowiedziałam Natomiast nie interesuje mnie zdanie innych w kwestii słuszności wkurzenia itp. Rozumiem, że miałaś nieodpartą chęć wypowiedzenia się w temacie, i ok. Jednak mało istotne dla mnie jest co dla ciebie uczciwe, co nie, i co uwazasz za celowe działanie firmy, a co nie. Dla mnie możesz mieć dowolne pojecie w temacie, nie specjalnie mnie to interesuje i nie to było tematem wątku.
                        • nuclearwinter Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 18:45
                          Halo, jesteśmy na forum, a nie na maturze z polskiego, mogę się tu wypowiadać na dowolny temat, nawet dotyczący stosowania baobabu na włosy i nowych odkryć w CERN-ie, pogódź się z tym tongue_out

W związku z tym jeszcze raz napiszę ci złośliwie na koniec, że uważam że firma zachowała się całkiem w porządku, a ty jesteś zwyczajnie roszczeniowa i konfliktowa, raczej płakać za tobą nie będą 😉
                          • magata.d Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 18:53
                            nuclearwinter napisała:

> Halo, jesteśmy na forum, a nie na maturze z polskiego, mogę się tu wypowiadać n
                            > a dowolny temat, nawet dotyczący stosowania baobabu na włosy i nowych odkryć w
                            > CERN-ie, pogódź się z tym tongue_out
                            >
                            > W związku z tym jeszcze raz napiszę ci złośliwie na koniec, że uważam że firma
                            > zachowała się całkiem w porządku, a ty jesteś zwyczajnie roszczeniowa i konflik
                            > towa, raczej płakać za tobą nie będą 😉

Zrozumiałaś, że mnie to w ogóle nie interesuje, czy nadal nie big_grin big_grin
                • mysiulek08 Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 17:32
                  ale o co masz pretensje? ze promocja sie skonczyla?
                  na maila odpowiadali zawsze na dzien nastepny, rzeczowo i szybko, na infolinie nigdy nie dzwonilam, ale tam przeciez nie siedza ludzie, ktorzy odpowiadaja za ceny, te ustala sie na innym szczeblu i nie ma tu ani zlosliwosci czy nieuczciwosci, sadzisz, ze SPECJALNIE dla ciebie podniesli cene o te kilka zloty? tongue_out

z reguly ceny promocyjne szybko wracaja, a jak nie, kupisz gdzie indziej, za pewnie wyzsza cene smile
                  • magata.d Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 17:51
                    mysiulek08 napisała:

> ale o co masz pretensje? ze promocja sie skonczyla?

A gdzie napisałam, że mam do kogoś pretensje?

> na maila odpowiadali zawsze na dzien nastepny, rzeczowo i szybko, na infolinie
                    > nigdy nie dzwonilam, ale tam przeciez nie siedza ludzie, ktorzy odpowiadaja za
                    > ceny, e ustala sie na innym szczeblu i nie ma tu ani zlosliwosci czy nieuczciw
                    > osci, sadzisz, ze SPECJALNIE dla ciebie podniesli cene o te kilka zloty? tongue_out

A gdzie ja napisałam, że rozmawiałam z konsultantem o cenach?
                    Nie, ale sądziłam, że zostawią specjalnie dla mnie cenę promocyjną ;P A tak, nie sprzedali produktu za parę ładnych stówek ;P

>
                    > z reguly ceny promocyjne szybko wracaja, a jak nie, kupisz gdzie indziej, za pe
                    > wnie wyzsza cene smile
                    >
                    > Kupiłam za niższą smile
                    >
      • sylwianna2018 Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 17:14
        nuclearwinter napisała:

> Od lat w zooplusie. A czym cię wkurzyli? Bo mnie nie zawiedli jeszcze nigdy.

Czekam 8 dzień na paczkę. Widzę, że jest w Niemczech nadal. Kupiłam już jedzenie i żwirek na allegro, zdążyły przyjść i koty już któryś dzień ich używają. A paczka od 7. 04 idzie i dojść nie może. To już drugi raz, wtedy było 9 dni czekania. Dużo ludzi narzeka na dostawy i na sposób pakowania skutkujący połamanymi kuwetami i drapakami.
        Dziś dzwoniłam na infolinię usłyszałam że covid i zła pogoda stoją na przeszkodzie mojej paczce. W polskich magazynach brak towaru a z niemieckich idzie długo.
        Korzystam od 2013 roku. Takich jaj nie było nigdy. Brakuje wielu karm np. Macs, catzfinefood. Co jakiś czas afera z jakością karmy choć to wina raczej producenta.
        • nuclearwinter Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 17:20
          Uuu no to to jest faktycznie problem. Może mam szczęście, że u mnie paczki są praktycznie na drugi dzień? Odpukać 😉 Inna sprawa, że moje nie idą z Niemiec, tylko z jakichś polskich magazynów, pewnie zależy od towaru. Póki co problemów z dostępnością też nie było. Ale po tym co napisałaś, cieszę się że właśnie zrobiliśmy zapasy xD
        • slonko1335 Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 17:56
          Sylwianna zglaszaj im każde nawet najmniejsze uszkodzenia towaru. Wystarczy zdjęcie i kasa w ciągu 3 dni na koncie. Przez kilka przesyłek przychodziło do mnie zarcie na uszkodzonych tackach. Podziekowali za zgloszenie obiecali poprawe, kasę zwrócili i rzeczywiscie od jakiegos czasu tak pakują że wszystko w całości przychodzi. Tu na plus obsługa.
          • magata.d Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 18:33
            Raz się zdarzyło, że tacka jedna była uszkodzona. Nie zauważyła, tego od razu, stała na półce (zamawiam na zapas), dobrze że kotłowni, śmierdziało mi tam od paru dni, coraz bardziej. Zaczęłam szukać przyczyny, a w tej tacce już robaki były, fuj sad
          • sylwianna2018 Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 21:12
            slonko1335 napisała:

> Sylwianna zglaszaj im każde nawet najmniejsze uszkodzenia towaru. Wystarczy zdj
            > ęcie i kasa w ciągu 3 dni na koncie. Przez kilka przesyłek przychodziło do mni
            > e zarcie na uszkodzonych tackach. Podziekowali za zgloszenie obiecali poprawe,
            > kasę zwrócili i rzeczywiscie od jakiegos czasu tak pakują że wszystko w cało
            > ści przychodzi. Tu na plus obsługa.
            >

Tak obsługa jest ok, nie robią problemów ze zwrotem kasy. Akurat o połamanych kuwetach i drapaku za punkty czytałam na stronie na facebooku o zooplusie, wolą masowo oddawać kasę niż porządnie zapakować.
            Zazwyczaj przez wiele lat paczka była na pojutrze. A ostatnio pojawiły się problemy. Zależy co się zamawia pewnie. Ja kupuję mokrą karmę catzfinefood, przysmaki miamora i cosmy, wild freedom. Smaku kangura nie ma od dawna, nie ma macsa.
            Ponieważ ciągle czegoś nie ma przerzucam się na gussto bardzo dobrej jakości i nawet tańsze niż catzfinefood. Albo na allegro albo maxizoo.
    • ophelia78 Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 10:36
      W Biedronce. Kocia wybredna a te czarne saszety z Biedry wsuwa. To przyzwoita karma bez zbóż

Nie kumam popularnosci zooplusa. To samo co tam na All jest znacznie tańsze (żwirek na kota Cats Best o puszki a psa z Doliny Noteci na Allegro kupuje bo taniej w zooplusie)
      • nuclearwinter Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 10:41
        Ja lubię za możliwość kupienia wszystkiego za jednym zamachem (duży wybór), bardzo szybką dostawę (no dostawa to już też od kurierów zależy, wiadomo) i możliwość płacenia do 14 dni od otrzymania paczki (jakoś bezpieczniej się tak czuję, zwykle zamawiamy za spore kwoty).

No i program tych bonusów jest spoko, biorę jakąś zabawkę, podkładkę pod miskę albo daję na schronisko.
      • slonko1335 Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 10:52
        no mac's dla kociąt na allegro wychodzi drożej(zeta drożej za kazdą puszkę), ja z kolei nic na allegro nie znajduję taniej niz w zooplusie z tego co zamawiam zwykle, czasami zamawiam też w outlecie zooplusa ale tam mniejszy wybór jest zazwyczaj
    • sandy_cheeks Re: Gdzie kupujecie kocie jedzenie? 15.04.21, 15:42
      Ja mam wybrednego kota, sucha karme kupuje mu w zoologicznym pod blokiem. Wiem, ze przeplacam ale przynajmniej nie mam sytuacji, ze mi kilka kilo karmy zostanie. Kot je wybiorczo, czasami jakas zje ladnie, jak mu dokladnie to samo kupie drugi raz, to juz nie chce 😤
      Zazwyczaj biore 2-3 rozne rodzaje po 20 dag, przesypuje do sloikow i karmie przez ok. 2 tygodnie. Dodatkowo dostaje surowe mieso, glownie drobiowe i czasami wysepia wedlinke albo parowe od dzieciakow...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka