Dodaj do ulubionych

Coś niedobrego się dzieje z Zalando?

17.04.21, 08:59
Zazwyczaj i jeszcze 3 miesiące temu, czyli jak robiłam ostatnie zakupy, ekspresowo realizowali zamówienia. A teraz lipa. Złożyłam zamówienia, zapłaciłam kartą i czekam, czekam, czekam. Wpierw kilka dni nic, potem kilka dni status "pakowane". Po "interwencji" i przeproszeniu za opóźnienia teoretycznie powinny już dotrzeć. Tymczasem nadal nawet nie wysłane, a w międzyczasie część anulowano 🙁
Obserwuj wątek
    • kropkacom Re: Coś niedobrego się dzieje z Zalando? 17.04.21, 09:06
      Najszybciej u mnie przychodzi jedna rzecz. Na kilka w jednym zamówieniu czekałam tydzień.
      • alfa36 Re: Coś niedobrego się dzieje z Zalando? 17.04.21, 09:40
        Potwierdzam.
    • piesiedwa Re: Coś niedobrego się dzieje z Zalando? 17.04.21, 09:45
      U mnie smiga. Moze zamowilas cos z innego kraju? Na mango/ Nike niektore itd czeka sie dluzej.
    • aguar Re: Coś niedobrego się dzieje z Zalando? 17.04.21, 09:50
      U mnie jest ok. Zamawiałam kilka razy bardzo niedawno.
    • lianis Re: Coś niedobrego się dzieje z Zalando? 17.04.21, 09:54
      Wczoraj dostalam zamowienie, przyszlo po tygodniu, tez bylam zdziwiona, bo zawsze w ciagu gora 3 dni od zamowienia mialam. W momencie zmiany statusu na wyslane, paczka byla nastepnego dnia.
    • nuclearwinter Re: Coś niedobrego się dzieje z Zalando? 17.04.21, 10:04
      U mnie też ok. A to są rzeczy wysyłane przez Zalando, czy może bezpośrednio przez sklep?
    • georgia.guidestones Re: Coś niedobrego się dzieje z Zalando? 17.04.21, 12:25
      Może kupowslas cos "z wysylka od partnera Zalando"? Teraz bym w zyciu nie zamowila przez zalando ubrań np z Massimo Dutti i innych firm, ponieważ dostawa trwa b.długo.
    • redwineiswhatilike Re: Coś niedobrego się dzieje z Zalando? 17.04.21, 12:47
      U mnie w styczniu nagle anulowano, nawet nie wiedziałam o tym. Produkt był na stanie, więc go zamówiłam znowu. Ale kilka dni wcześniej zamówiłam ze zniżką, potem już nie. Zresztą i tak oddałam bo miał dziwny rozmiar, ogromny, ale za krótkie rękawy.
      Teraz kilka dni temu zamówiłam sukienki. Czekałam około 4 dni.
    • nikita1908 Re: Coś niedobrego się dzieje z Zalando? 17.04.21, 13:14
      Kupuję głównie za zalano i nigdy nie miałam problemów, mam nawet wrażenie, że podczas pandemii realizują zamówienia jeszcze sprawniej. W piątek kupiłam kurtkę a dzisiaj otrzymałam informację, że już ją wysłali (w sobotę) trzymam ją zapewne w poniedziałek.
    • madami Re: Coś niedobrego się dzieje z Zalando? 17.04.21, 13:18
      Akurat odświeżałam garderobę wink i zrobiłam mnóstwo zamówień, przyznam, że do mnie wszystko dochodzi bardzo szybko i bezproblemowo. Z własnego doświadczenia warto sprawdzić kto realizuje wysyłkę, jak Zalando to z reguły jest wszystko ok, jak dana marka to bywa różnie ( ja kiedyś zamówiłam buty Campera, nie pasowały i chciałam odesłać ale wtedy okazało się, że muszę to zrobić wyłącznie za pośrednictwem uwaga: Poczty Polskiej co z kolei wpieniło mnie na maksa - toż to jedna z najgorzej działających instytucji ever i gdybym wiedziała, że będę miała z nią kontakt to nigdy bym nie zrobiła tego zamówienia - miało być przecież "bezproblemowo").
    • mamamisi2005 Re: Coś niedobrego się dzieje z Zalando? 17.04.21, 18:16
      Dziękuję, najwidoczniej to jakiś pech, bo moje 2 zamówienia po 3 rzeczy czekają ponad tydzień na wysłanie. Sprzedaż przez Zalando, nie partnera.
    • princy-mincy Re: Coś niedobrego się dzieje z Zalando? 17.04.21, 19:26
      U mnie tak było, gdy kompletowali kilka ubrań. Anulowano dwie bluzki po 4 tyg czekania, bo rzekomo dostawca z Niemiec zawalił.
      Ale jak zamówiłam 1 torebkę w środę wieczór to w piątek rano już była.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka