Dodaj do ulubionych

Dziewczyny jak się szybko zaszczepić?

17.04.21, 13:49
Nie mam skierowania w systemie, mój rocznik startuje 23 kwietnia, i nie wiem jak to zorganizować. Zależy mi bardzo, żeby się zaszczepić jak najwcześniej, mogę dojechać kawaqłek (200 km), nie wiem jak to zrobić żeby było dobrze. Jak o północy się pojawi skierowanie to myślałam, żeby szybko wejść na IKP i wybrać najwcześniejszy termin, nie jestem pewna czy mogę tam wybrać rodzaj szczepionki. Tylko jak już raz zarezerwuję termin, to potem nie będę widziała, że zwalniają się może gdzieś w okolicy wcześniejsze terminy. Jak to rozwiązałyście, żeby było jak najszybciej? Jestem z Lubelskiego może są jakieś punkty, gdzie można się zapisać bezpośrednio? Tylko czy jak mam termin w systemie, to mogę się zarejestrować na szczepienie gdzieś w okoilicy jeśli się będzie wcześniej?
Obserwuj wątek
    • aga_sama Re: Dziewczyny jak się szybko zaszczepić? 17.04.21, 14:36
      1. Skierowania podobno pojawiają się po północy. Ja dostałam skierowanie w loterii dworczyka, po zalogowaniu na ikp mogłam wybrać rodzaj szczepionki. Było miejsce na wpisanie kodu pocztowego i pojawiły się propozycje dat w bliskich punktach szczepień. Analogicznie było, kiedy anulowali mi wybrany na kwiecień termin i uwolnili terminy majowe dla mojego rocznika.
      2. Zarezerwuj sobie termin na szczepienie po północy jak tylko będziesz mieć skierowanie, a potem rozważ Białystok. Jeżeli chcesz pojechać do Białegostoku, to dzwon i pisz maile do przychodni revita, że potrzebujesz termin na szczepienie pfizer/ moderna. Musisz podać pesel w mailu. Jak się dodzwonisz to jest możliwość negocjacji godziny. Jak nie, to oni zapisują na podst. maili. Wtedy po prostu dostaniesz SMS najpierw z anulowaniem, potem z nowym terminem i musisz się dostosować. Mąż u nich zaszczepiony w sobotę, ja przedwczoraj.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka