Dodaj do ulubionych

Zbyszek Z. chciał aby dzieci Moniki się wyniosły.

17.04.21, 16:20
Monika odsłania dalsze kulisy rozstania:
"Co więcej, kością niezgody pomiędzy Moniką a Zbyszkiem były również dzieci. Z wypowiedzi dziennikarki wynika, że mąż postawił jej ultimatum.

""Zbyszkowi bardzo zależało, żeby się wyprowadziły, żeby ich nie było w domu. (...) Dla matki wybór dzieci albo mąż, nie istnieje i nie może istnieć. Na szczęście to jest instynkt, nie muszę tego racjonalizować. Mam też własną ocenę tej sytuacji i ona brzmi tak: Moje dzieciaki są fantastyczne!""
Świństwo z jego strony, biorąc pod uwagę, że to ona płaciła alimenty na jego dzieciaki.

Była też zdrada i długotrwałe problemy w związku:
"Byłam w szoku. Jest coś takiego, jak codzienność w związku, ale mnie cały czas wydawało się, że lecę na skrzydłach miłości. Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie - to były kłopoty jak w innych związkach - zwierzyła się Zamachowska."

Mam wrażenie , że Monisia swoimi zwierzeniami w mediach jeszcze odbije sobie te alimenty smile

www.plotek.pl/plotek/7,154063,26990087,monika-zamachowska-udzielila-pierwszego-wywiadu-po-rozstaniu.html#e=RelRecImg1
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka