Dodaj do ulubionych

Żona Krawczyka pobiła Monię Z w medialnych cyrkach

18.04.21, 20:31
Pierze publicznie brudy na Facebooku spierając się z członkiem zespołu Trubadurzy i upubliczniając to prosi go aby nie leciał z tym do prasy big_grin :

"Marian Lichtman - ja muszę powiedzieć parę słów, bo już mam dość Twojego mieszania się w nasze sprawy. Przyjacielem mojego Krzysia oddanym na całe życie i teraz jest Andrzej Kosmala. Mój mąż przed Tobą mnie ostrzegał, bo zawsze wynosiłeś do gazet co się dzieje u nas w domu. Krzysztof Junior nagrał piękną płytę z Ojcem. A ja jemu krzywdy nigdy nie zrobię. Rozmawiałam z moim mężem o tym. Płacę od 15 lat za niego alimenty na jego dziecko i nadal będę to robić, opłacam fundusz emerytalny i jego mieszkanie i opłaty. Wszystko, co się należy Synowi Juniorowi, dostanie, ale to jest proces który trwa" - napisała żona Krzysztofa Krawczyka.
"...Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! Tylko nie biegnij z tym zaraz do prasy! Marian błagam Cię: daj nam spokój! Tobie i rodzinie dużo zdrowia!" - zakończyła Ewa Krawczyk."
plejada.pl/newsy/ewa-krawczyk-wystosowala-apel-do-mariana-lichtmana-moj-maz-mnie-ostrzegal/ws31q9z
Która dzierży pałeczkę pierwszeństwa, pani Ewa czy Monia Zamachowska?

Że też niektórzy nie umieją trzymać języka za zębami tylko ze wszystkim muszą biec do mediów.

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka