Dodaj do ulubionych

Doradzicie?

21.04.21, 20:16

Chciałabym spróbować z moim szydełkowaniem na instagramie. Jak to zrobić atrakcyjnie? Co jest ważne?
Obserwuj wątek
    • primula.alpicola Re: Doradzicie? 21.04.21, 20:18
      Dobry pomysł, wydaje mi się, że Instagram ma większe zasięgi niż Facebook.
      Ładne zdjęcia, dobry opis- jaka włóczka, jakie wymiary. Jako potencjalna klientka chciałabym zobaczyć zdjęcia wyrobu na człowieku, nie tylko rozłożony albo wiszący.
    • iberka Re: Doradzicie? 21.04.21, 20:25
      Instagram, to 1. Świetne zdjęcia, 2. Dobrze dobrane hasztag i tu ważne są również ilości hasztagów nie tylko słowo/ zwrot, używanie tych niemiluonowych (to samo w drugą stronę).
      Jest mnóstwo info w internecie, poczytaj, próbuj.
    • borsuczyca.klusek Re: Doradzicie? 21.04.21, 23:33
      To jest bardzo dobry pomysł.
      1. Najważniejsze są zdjęcia. Fajnie jakbyś dała radę robić zdjęcia na kimś. Fajnie zestawione z ciuchami będą dużo atrakcyjniejsze dla kupujących.
      2. Robienie zasięgów. Czyli chodzisz po innych na początku podobnych profilach serduszkujesz, komentujesz, follołujesz. Na początku jest ciężko, ale się nie poddawaj.
      3. Hasztagi i oznaczanie. Tu się za bardzo nie znam, ale może ktoś inny podpowie.
      • georgia.guidestones Re: Doradzicie? 21.04.21, 23:57
        borsuczyca.klusek napisała:

> To jest bardzo dobry pomysł.
        > 1. Najważniejsze są zdjęcia. Fajnie jakbyś dała radę robić zdjęcia na kimś. Faj
        > nie zestawione z ciuchami będą dużo atrakcyjniejsze dla kupujących.
        > 2. Robienie zasięgów. Czyli chodzisz po innych na początku podobnych profilach
        > serduszkujesz, komentujesz, follołujesz. Na początku jest ciężko, ale się nie p
        > oddawaj.
        > 3. Hasztagi i oznaczanie. Tu się za bardzo nie znam, ale może ktoś inny podpowi
        > e.
        >
        wiekszosc profili szydelkowych jest po angielsku, ale w sumie nie ma to za duzego znaczenia. best-hashtags.com/hashtag/crochet/ (wszystkie hashtagi zw z szydelkowaniem, j. ang) - prawdopodobnie dla j. pl. nie ma darmowego narzedzia do analiz hashtagow, wiec wklejam to, co znalazlam.
    • lopezka42 Re: Doradzicie? 22.04.21, 10:49
      Ja sprzedaje przez fb. Przez swoją stronę - którą znasz. I przez grupy sprzedażowe, no i u mnie w mieście, koleżanka koleżance. Wszystko mi właściwie schodzi od ręki. Staram się by zdjęcia byly ładne, kolory takie jak rzeczywiste, a każda rzecz dopieszczona.
      Gdybym była w stanie więcej zrobic ale doba za krótka 🤷‍♀️
      Odpisuje sumiennie, choć czasem pytania są dziwne.
      A i robię fotki rzeczy czy to chusta, czy torebka na człowieku, by ktoś wiedział jakiej jest wielkości.
    • feiticeira Re: Doradzicie? 22.04.21, 17:05
      A ja ma pytanie z innej beczki, ile czasu zajmuje Ci zrobienie takiej chusty?
      A co do zdjeć, to podglądała bym zdjęcia z raverly i etsy, niektóre są tak piękne, że mam ochotę od razu brać się za robótkę smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka