Dodaj do ulubionych

Czego nie lubicie w miejscu zamieszkania?

24.04.21, 14:31
Wybierzcie jedną rzecz, której najbardziej nie lubicie w miejscu swojego zamieszkania. Może być bardzo lokalnie np. mieszkam naprzeciwko meliny, albo globalnie np. w moim kraju są okropne drogi. Ja zaczynam- nienawidzę tradycji polowań.Tu gdzie mieszkam większość poluje i uczy tego swoje dzieci, wśród znajomych jesteśmy jedyną niepolującą rodziną. Ludzie często wieszają trofea w swoich domach i np. jesteś do kogoś zaproszona na obiad, zabierasz się za jedzenie, a tam ze ściany łypie na ciebie jeleń, idziesz do kibla a tam wypchana kaczka siedzi na półce. W październiku zaczyna się sezon na cośtam, więc cały październik od 6 rano słychać strzały z pobliskich bagien i jezior. Polowania tutaj są naturalną częścią rytmu przyrody i życia, dla mnie totalnie nie do zaakceptowania na taką skalę. Jasno i wyraźnie prezentuję swoje poglądy, dlatego wkurzyło mnie wczoraj, kiedy dziecko wróciło od koleżanki, gdzie jadło obiad, a matka wysłała mi smsa w tonie- widzisz, twojemu dziecku bardzo smakował stek z jelenia, nie wiem czemu tak się wzbraniacie przed dziczyzną. Moje dziecko, kiedy się dowiedziało, że zjadło jelenia, to prawie go zwróciło.
Obserwuj wątek