Dodaj do ulubionych

Homeland - 8 sezon

26.04.21, 23:00
Wreszcie premiera 8 sezonu na Netfliksie!
Obserwuj wątek
    • potworia116 Re: Homeland - 8 sezon 26.04.21, 23:38
      Boziu, nie wiem, czy istnieje serial, który dałabym radę ciągnąć do 8 sezonu. Może SFU, gdyby trzymało poziom, ale i tu nie mam pewności. Homeland z trudem zmęczyłam czwarty.
        • potworia116 Re: Homeland - 8 sezon 26.04.21, 23:51
          Chyba 5. Racja, ale ten serial był perfekcyjnie dramaturgicznie zaplanowany od początku do końca, bez furtek w rodzaju „z czego by się tu jeszcze dało ukręcić parę odcinków i pieniążków nieco”.
          Nb robiłam sobie powtórkę Northern Exposure i nie mogę twórcom darować tych paru gniotowantych odcinków po wyjeździe Fleischmana.
        • smoczy_plomien Re: Homeland - 8 sezon 27.04.21, 00:29
          Gusta są różne. Homeland kochałam, strasznie żałuję, że to koniec, ale 8 sezonów to już sędziwy wiek. Odszedł z klasą i z sentymentem będę go wspominać.

Za to Breaking Bad - kompletnie nie kumam fenomenu. Obejrzałam wszystkie sezony, bo liczyłam, że w którymś momencie zakumam w końcu, co w nim jest takiego genialnego. Ten facet był taki irytujący, koszmarnie wkurzający od pierwszego do ostatniego odcinka. Oglądanie go było dla mnie męką i udręką. W Homeland absurd gonił absurd? To jak skomentować niezwykłe zwroty akcji w BB, kiedy to facio z ulicy nagle przebiegle odgaduje kim jest tajemniczy boss, chociaż wiele osób z jego otoczenia nigdy na to nie wpadło. Później ten sam wymoczek terroryzuje owego szefa mafii, który go nienawidzi, ale jednak nie decyduje się go sprzątnąć. I ten słynny adwokat, taki wyrobiony, a daje sobą pogrywać, jeśli tylko pasuje to do fabuły. Jedyny "epicki" moment serialu to wybuchnięcie Gusa. Iście w tarantinowskim stylu. Natomiast Better Call Saul oglądam z przyjemnością.
          • bywalec.hoteli Re: Homeland - 8 sezon 27.04.21, 00:34
            ten BB to antyczna tragedia: każdy wybór głównego bohatera przybliżał go do klęski.

gdyby nic nie zrobił to by umarł na raka, z choroby się wyleczył ale jego działania przyniosły mu zniszczenie rodziny i smierć wielu osób.

Bardziej podobał mi się Homeland ale BB niewątpliwie dobrym serialem jest
    • mama-ola Re: Homeland - 8 sezon 27.04.21, 14:22
      À propos premier. Kilka dni temu ukazał się serial "Cień i kość", przyznam się, czekałam. Chociaż daleko mi wiekiem od "young adult", to "Szóstkę wron" przeczytałam z przyjemnością. Jak ja się zawiodłam na tym serialu, to aż żal. Zdzierżyłam 2 odcinki i chcę zapomnieć. Nienawidzę, jak mi się film z książką nie zgadza w tak dalekim stopniu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka