Dodaj do ulubionych

O co tu chodzi?

27.04.21, 11:27
Lewica wstępuje do pisu🤯? Wszystkim na lewicy rozum odjęło, nie wierzę, tam są starzy wyjadacze. Chyba nikt kto ma więcej niż naście lat nie wierzy w to, że PiS dotrzyma jakichkolwiek ustaleń, co oni zrobili, po co, dlaczego, za nic. Stado przedszkolaków, a nie politycy🤬
Oczywiście jestem za przyjęciem planu odbudowy, ale nie na warunkach pisu.
Obserwuj wątek
  • fornita111 Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 11:41
   Bo oni maja gdzies, czy pis faktycznie dotrzyma jakichkolwirk obietnic, chca sie tylko odpowiednio "pokazac" przed wyborcami. Jakis czas temu Biedron pytal na fb "Jak ma postapic lewica w sprawie funduszu odbudowy?"- zrobil sonde i juz wie wink Festiwal zenady ta nasza opozycja.
   • allijja Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 13:31
    >Jakis czas temu Biedron pytal na fb "Jak ma postapic lewica w sprawie funduszu odbudowy?"- zrobil sonde i juz >wie wink Festiwal zenady ta nasza opozycja.

    biedroń stracił u mnie jakikolwiek szacunek po tym, kiedy krzyczał na prawo i lewo, że zrezygnuje z mandatu PE a jak juz ten mandat dostał, to szybciutko obliczył, że kasiora jest ważniejsza od honoru. W końcu kasiora zostanie do końca zycia (emerytura europejska), za nia mozna nadstawić gębe do oplucia.
    Jak dodamy do tego Millera i jego pomysł z ogórkiem, ktory ośmieszył i pogrzebał lewicę (a w nagrodę wyborcy wysłali go do PE) oraz narcystycznego zandberga, czy durna pampersówę zawiszę to nie ma tu z kim gadać. Popłuczyny jakies...
    Jedynie Czarzasty wybija sie na tym tle pozytywnie jakos, Ale to za mało żeby popierać. dziwię się, że tkwi w tym towarzystwie
    • tzn.aga Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 17:22
     Ale potem właśnie Czarzasty tłumaczył, że to nie była decyzja Biedronia, że jedzie jednak do Brukseli.
     Startował jako lewica z trzech partii więc niby potem decyzję p[odjęły te trzy partie.
     Nie bronię bo na pewno nie bronił się za bardzo.
     Zresztą to mogły być potem tłumaczenia tylko, żeby wyjść z tego z twarzą.
  • dyzurny_troll_forum Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 11:43
   mia_mia napisał(a):

   > Lewica wstępuje do pisu🤯? Wszystkim na lewicy rozum odjęło, nie wierzę, tam są
   > starzy wyjadacze. Chyba nikt kto ma więcej niż naście lat nie wierzy w to, że
   > PiS dotrzyma jakichkolwiek ustaleń, co oni zrobili, po co, dlaczego, za nic. St
   > ado przedszkolaków, a nie politycy🤬
   > Oczywiście jestem za przyjęciem planu odbudowy, ale nie na warunkach pisu.

   Nie wiem skąd zdziwienie. Bolszewia PiSowska od bolszewi Razemowej rózni się jedynie stosunkiem do kościoła, który to stosunek cześć ludzi w PiSie traktuje czysto instrumentalnie (jak na przykład sam prezes), więc jest tam olbrzymia platforma porzoumienia.

   I tak, wygląda na to, że PiS będzie pierwszym ugrupowaniem w Polsce sprawujacym włądzę przez III kadencje.
     • pani07 Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 12:43
      Raczej tak:
      twitter.com/PawelWronskigw/status/1386980326929481732?s=20
      Nie ukrywam, obserwowanie głupoty PO w tej sprawie, przeczenie temu, co najpierw w tej sprawie mówili (patrz: listopad).jest niesamowie. Kurczę, przyjęcie tych niemądrych z Nowoczesnej pozarażało ich do końca.
      • mia_mia Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 12:52
       Mam inne zdanie, 30 sekund po głosowaniu PiS pokaże lewicy środkowy palec i tyle będzie z ustaleń, od tych ludzi należy trzymać się z daleka, bo teraz walczą nie tylko o pieniądze, ale też o wolność, bo wiedzą, że prędzej czy póżniej będą siedzieć, więc są zdesperowani. Dla mnie taka lewica jest skończona.
       • pani07 Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 13:32
        Dalej nie rozumiesz, jest beka z PO, bo oni wzywali niedawno do głosowania za,popierania itd. Teraz zachowują się idiotycznie, "bo PIS", no rządzi, 2 razy wgrali wybory.
        No i Jarkacz na tam w PO uroczego agenta Budkę, bo wierzyć się nie chce, że on taki niemądry aż jest.
        • livia.kalina Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 13:38
         Z ta „wygraną” pisu to już nie przesadzaj. Kłamstwo powtarzane sto razy nie staje się prawdą. PiS oszukiwał w wyborach i chyba tylko idiota w Polsce może o tym nie wiedzieć.
  • natalia.nat Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 13:42
   To ogromny błąd. Opozycja nigdy nie powinien wchodzić z PiSem w żadne układy. Rządzący powinni sami wypić piwo, którego nawarzyli. Po co im cokolwiek ułatwiać w sprawie Funduszu Odbudowy? Niech staną na wysokości zadania.
  • livia.kalina Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 13:43
   Jeśli PiS te pieniądze dla szpitali, branży hotelarskiej i samorządów ukradnie to bardzo trudno mu się będzie z tego przed suwerenem wytłumaczyć. Tam jest tak dużo pieniędzy, ze mogą nachapać się i bez tej spektakularnej akcji. Byliby idiotami, jakby to zrobiło, z drugiej strony przecież nimi są więc nic nie wiadomo.
  • asfiksja Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 14:28
   >Oczywiście jestem za przyjęciem planu odbudowy, ale nie na warunkach pisu.
   Są 2 opcje: przyjęcie na warunkach PIS-u albo odrzucenie. To pierwsze może być ubrane w ładne słowa i demagogiczne obietnice, ale de facto dopóki PIS ma większość to to będzie na jego warunkach. Heloł, to jest partia, która sobie zrobiła swoje sądy, naiwnością jest twierdzić, że dotrzymają jakichkolwiek uzgodnionych na gębę warunków.
   Wspólne zaciągnięcie kredytu z UE ma aspekt, o którym się mało mówi - wspólny kredyt przedłuża trwałość związku, zauważmy, że Ziobro i konfa są przeciw.
   • livia.kalina Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 15:52
    Dodam, ze te dwie opcje można też opisać tak: można zagłosować jak chce pis albo można zagłosować jak chce Solidarna Polska i konfederaści. NIe ma trzeciej możliwości.
     • asia_277 Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 16:16
      taa, powiedz to przedsiębiorcom, którzy nie dostaną kasy na ratowanie firm. Na pewno z radością nie będą spłacać kredytów, wszak to w imię wyższego dobra. Albo szpitalom, że nie będzie dofinansowania służby zdrowia. Będzie poszerzona komisja kontrolująca wydatki o inne partie, więc nie będzie tak, że sobie wydadzą na coś z kosmosu. Serio lepiej głosować z Ziobrą i baranami z Konfederacji?
      • pani07 Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 16:23
       Ci, nie widzi głupoty PO. Obserwowanie tego wszystkiego na TT pozbawia złudzeń co do nich. Taki sokoburaczany wyrzyg robią na lewicę, że szok. Działają jak sekta. I noc lepiej niż TT tego nie pokazuje.
        • pani07 Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 16:29
         runny.babbit napisał(a):

         > Po prostu nie mamy tu żadnego dobrego wyboru. A UE jakoś się nie kwapi by posta
         > wić warunek praworządności. Podobnie lewica.

         Ty naprawdę żyjesz w świecie, gdzie możesz takie farmazony pleść. Wyjdź z bańki- jakie tworzy TVN, bo jeśli chodzi o przekaz informacji to są 2 gó...na na całego: wiadomości TVP i fakty TVN (no to trochę takie owinięte w sreberko gów...o). Słuchający jednych lub drugich- żyją w chorej bańce.
         • allijja Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 16:35
          odezwała sie popier...na słuchaczka tv trwam, radia co ma ryja i tv kurew.kiego..
          Zacznij mysleć sama ...Albo zarabiac uczciwie a nie na judzeniu pt. post za 2 złociszy = plucie na własne państwo za kasiorke. Ale to takie normalne wśród pisuarstwa.... za kasiore to nawet własną matke sprzedadzą
          • pani07 Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 16:36
           Puknij się, sokoburaczana babo, w głowę. Jak chcę poznać jakieś info, wolę informacje na Polsacie lub przejrzę strony w necie. Ana bieżąco to sobie zerknę na wpisy dziennikarzy różnych i polityków różnych na TT.
           I pomyśleć, że Ty te myśli i zdania masz w tej swojej główce.
  • asia_277 Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 16:02
   hehe nie sądziłam, że doczekam czasów kiedy PO będzie głosować ramię w ramię z oszołomami Ziobry. A lewica zrobiła dobrze - nieprzyjęcie planu zablokuje dostęp do pieniędzy wszystkim krajom UE i wprowadzi masę chaosu. Nikt nie będzie szczęśliwym, że trzeba ciągle czekać na Polskę, bo nie potrafią się wewnętrznie dogadać. Już zresztą były ponaglenia z UE. No sorry lepiej będzie jak Polska nie przedstawi planu i cała kasa przejdzie koło nosa? Bez przesady z tym rozkradaniem, trzeba udowodnić na co się wydało. Nawet jak zachachmęcą 30% to i tak reszta zostanie. Lepiej mieć 70% czy nawet 50% funduszy niż zero. To jest długotrwała inicjatywa i nie tylko PIS ale i następne rządy będą z tych pieniędzy korzystać. Uważam, że Kwaśniewski i Cimoszewicz mają tu pełną rację, że odrzucenie planu byłoby głupotą.
     • asia_277 Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 17:01
      najlepsze rozwiązanie jest takie jakie zastosowała lewica. Kwaśniewski ma pełną rację, że gdyby plan nie przeszedł to opozycja sama wykopałaby sobie grób. Ludzie byliby na nich wściekli bo nie dostali pieniędzy. Sorry, ale mało kto żyje dla idei czy ci się to podoba czy nie.
      • profes79 Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 17:06
       A tak, dostaną. 300+; 500+; 700+

       A gospodarka? A kto by się przejmował; ważna jest kiełbaska wyborcza omnomnom.

       Biedroń to potrafi pierdolić - ale jak trzeba kaskę przytulić to jest pierwszy. Ktoś jeszcze pamięta jak obiecywał złożyć mandat MEP i jak szybciutko mu się odechciało jak zobaczył wpływy na konto?
       • pani07 Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 17:23
        Rany, gadka niczym gadka Giertycha, że 500 plus nie będzie i on zaskarży to do sądy, bo "obiecali przecież, a nie będzie na pewno" big_grin
        Ma rację ten dziennikarz Oko.press twitter.com/synczeslawa/status/1386985425533874176?s=20
       • lauren6 Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 18:12
        Dzisiaj ukradną, jutro się ich osądzi i zlicytuje.
        Znacznie groźniejsze jest głosowanie razem z Ziobrystami i Konfą, bo to krok w stronę polexitu i działanie na realną szkodę Polski.
     • profes79 Re: O co tu chodzi? 27.04.21, 17:07
      Jedyne czym się od nich różni to stosunek do KK - chociaż jak odpowiednio posmaruje to nawet Rydzyk z ambony powie, że to w sumie fajny chłop jest. Cała reszta jeśli chodzi o zabieranie pieniędzy wszystkim płacącym podatki i rozdawanie ich nierobom jest dokładnie taka sama.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka