Dodaj do ulubionych

Szczepienie - sms

28.04.21, 08:00
Za Waszą radą posiłkując się podaną przez Was stroną ustaliłam sobie termin szczepienia. Jednak w smsie nie dostałam nazwy szczepionki. W wersji pierwszej gdy termin był pierwszym ustalonym w smsie byla nazwa szczepionki. Na mejlu nazwa w nowym terminie istnieje taką jak umawiałam. Czy po zmianie terminu w smsie nie pajawia się juz nazwa preparatu?
Obserwuj wątek
      • aqua48 Re: Szczepienie - sms 28.04.21, 09:46
        Miałam i na IKP i w sms-ie podaną Astrę, dzwoniąc do punktu dowiedziałam się, że nie ma możliwości wyboru i dostanę Astrę, a w rezultacie zaszczepiono mnie Moderną o czym dowiedziałam się dopiero po fakcie.
        Szczepią po prostu tym co im danego dnia dostarczą.
    • rb_111222333 Re: Szczepienie - sms 28.04.21, 09:49
      3 razy w smsie miałam nazwę szczepionki, w czwartym smsie, który był ostatecznym terminem nie miałam nazwy, za to na koncie pacjenta, po wejściu w szczegóły umówionego szczepienia była już nazwa producenta.
    • molik28 Re: Szczepienie - sms 28.04.21, 12:32
      W pierwszym terminie miałam nazwę. Drugi raz jak się zapisywałam 25.04. nazwy nie było. Zapisywałam się na Pfizera. Weszłam na IKP żeby sprawdzić co tam jest i też nie było nazwy szczepionki. Zadzwoniłam więc na infolinię, żeby potwierdzić na co jestem zapisana. Konsultant powiedział, że Pfizer, ale nie ma gwarancji, że zaszczepią mnie Pfizetem, że może być to zmienione w zależności od tego cobędą mieli. Trochę się denerwowałam jadąc na szczepienie. Ostatecznie zostałam zaszepiona Pfizerem czyli tak jak się zapisywałam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka