Dodaj do ulubionych

Doradżcie co robić, szczepionka, 2 dawka, termin

29.04.21, 11:07
W poniedziałek 26.04 miałam na WAMie w Łodzi 1. szczepionke. Wyznaczono na tej karteczce termin 2. dawki. Godzine podadzą jutro, czyli we wtorek.
Bogu dzieki jest czwartek, w pracy gonią żeby grafik na maj ustalić. Smsa z godziną z IKP nie ma. A wszyscy znajomi, rodzina takie smsy dostawali automatycznie.
Znalazłam w sieci telefon do osoby na WAMie odpowiedzialnej za szczepienia. Dzwonię, mówię, a ona z buzią, co ja głowe zawracam, przecież ona się tym nie zajmuje. Nie ważne, że jej telefon jest podany, jako osoby od szczepień.
Podała mi inny numer. Dzwonię, nie ukrywam wkurzona Tam podobna historia. U nich, czyli na WAMie nikt się tym nie zajmuje. Odesłali mnie na 989.
989 oczywiście, zgodnie z moimi podejrzeniami, tym się nie zajmuje. Oni wyznaczają tylko 1. dawkę. Odesłali mnie do NFZ.
W NFZ zdziwieni od tego jest punkt szczepień. I kółko się kulson zamyka.
Poradżcie co dalej. Wszyscy dostawali smsa z IKP ja nie. Nie wiem, na którą godzinę iść na drugie szczepienie, a w pracy muszę ustalić grafik. Nie, nie mogę w tym dniu wziąć wolnego. poza tym co mi po wolnym. Nie będę cały dzień w punkcie szczepień czekać.
Po raz pierwszy spotykam się z takim w dupiemaniem, olewactwem, umywaniem rąk, nikt za nic nie odpowiada, wszyscy maja to w dudzie.
Już mam ochotę do dyrektora WAM dzwonić. Sama już nie wiem. Co byście zrobiły.
Dodam, ze godzina 1. dawki nie jest jednoznaczna z godzina drugiej dawki. U mojej mamy i mojej przyjaciółki były to inne godziny, Więc nawet tym się nie moge sugerować.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka