Dodaj do ulubionych

Szczepić się czy nie szczepić? Oto jest pytanie!

29.04.21, 21:48
Jak mi radzicie?

Sam koronę przeszedłem 2 miesiące temu, bardzo lekko, skąpo-objawowo.

Teraz widzę, ze ruszają ze szczepieniami na wielką skalę, fabryki i punkty szczepień pracują pełna parą i liczą wpływający szerokim strumieniem hajs. Nawet zatwardziali antypisowcy chwała rząd za organizacje szczepień.

Myślę, ze mam teraz masę przeciwciał i przez kilka miesięcy się nie zarażę. A także już raz to przeszedłem to organizm tez się już nauczył tej infekcji. Planuje długie aktywne zdrowe życie smile

Czy lepiej poczekać z pół roku aż liczba przeciwciał spadnie a miliardy ludzi przetestują na sobie szczepionki i koncerny wprowadza odpowiednie poprawki, ze i szczepionki będą bezpieczniejsze? A może pod koniec roku opanujemy wirusa i szczepienia nie będą juz mi potrzebne?

Słyszałem, ze można jechać za granice na wakacje mając negatywny wynik testu. Wiec szczepionka nie jest jedynym paszportem do relaksu w lepszym, cieplejszym, bardziej słonecznym niż polski klimacie.

Nie jestem foliarzem ani piwniczakiem, nie neguje wirusa i wiem, ze bezpośrednio i pośrednio zabija on miliony, ale nie wpadam tez w piramidę strachu, raczej skupiam się na budowie odporności.

To szczepić czy nie szczepić się?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka