Dodaj do ulubionych

Najbardziej wkurzające cechy u facetów

10.05.21, 13:00
Oprócz oczywistych, typu przemoc, nałogi, kłamstwo itp.

Trzymam się z dala w pracy, życiu prywatnym, gdziekiolwiek od facetów z podejściem do życia w stylu:
1/ zaopiekuj się mną, jestem taaki bezbronny, nie skrzywdź mnie;
2/ nie potrafiącego podejmować decyzji - oczekującego, że "sprawy same się rozwiążą";

a jakie według was są jeszcze cechy dyskwalifikujące osobnika płaci męskiej w waszych oczach?
Obserwuj wątek
      • daniela34 Re: Najbardziej wkurzające cechy u facetów 10.05.21, 13:12
        Oooo, punkt 3. "Jestem taki skomplikowany, że aż sam nie wiem, o co mi chodzi, ale ty masz wiedzieć i uśmierzyć mój ból istnienia". Ja celowo nie decyduję się na dzieci, bo nie umiem współpracować z dwulatkiem, który jednocześnie chciałby wyjść na spacer, ale nie chce się ubrać, a słabo mu idzie komunikowanie, o co sumie w chodzi. Skoro unikam takich dwulatków, to dwumetrowych dwulatków w ciałach dorosłych unikam tym bardziej.
      • la_mujer75 Re: Najbardziej wkurzające cechy u facetów 10.05.21, 15:28
        O, tak. Dla mnie tacy faceci są aseksualni.
        W bliskim otoczeniu- koleś - ateista- nawrócił się dla babki! Wychowany w katolicyzmie - sam doszedł do wniosku, że jest niewierzący, ale że babka wierząca- myk- już znowu wierzy!
        Ten sam koleś, zanim dziewczyna powiedziała: "nie jem mięsa", już wyrzucał mięcho z jadłospisu.
        I tak w każdej dziedzinie życia. Ona przestała pić kawę, to on też. Ona nie je cebuli, ale nie przeszkadza jej jak ktoś je, on też teraz nie tknie cebuli, itd. I żeby nie było- są ponad 20 lat ze sobą.
        Fakt- w bliskim otoczeniu to w sumie przewaga tych macho, co to myślą, że sa bóg wie kim i dla mnie - osobiście - w ogóle nie liczą się ze swoimi partnerkami.
        Chyba jeszcze gorzej !
        Przesada w żadną stronę nie jest dobra.
        • jolie Re: Najbardziej wkurzające cechy u facetów 10.05.21, 16:21
          Jeszcze dodam taką służalczość wobec mnie, odgadywanie życzeń, "będzie jak ty chcesz", brak inicjatywy, itd. To już wolę typy lekko macho, serio. Taki wyczuwający się jest dla mnie kompletnie bezjajeczny. I taka postawa dla mnie to nie troska czy czułość.
    • sumire Re: Najbardziej wkurzające cechy u facetów 10.05.21, 13:38
      "Nie wiem sam, o co mi chodzi, domyśl się". Aaarrgh.
      Nadmierna wrażliwość i brak dystansu do siebie (a potem człowiek dowiaduje się, że niechcący straszliwie uraził delikatne serduszko).
      Niezmiennie protekcjonalny ton, traktowanie mnie jak dychawicznego dziewczątka, któremu we wszystkim trzeba pomagać.
      Obleśny dowcip i wtykanie seksualnych aluzji wszędzie, gdzie się da. Nie trawię. U kobiet zresztą też nie.
      Przekładanie wszystkiego na później, na jutro, na za tydzień, w nadziei, że problem sam się rozwiąże albo druga strona zapomni.

Last but not least - hipochondria. Mój osobisty ojciec niestety dopracował to do perfekcji. Mama nauczyła się ignorować jego cierpienia, mnie nadal trafia szlag wink
    • gama2003 Re: Najbardziej wkurzające cechy u facetów 10.05.21, 13:58
      Drażliwość, wszystko mu męskość atakuje, depcze oraz ujmuje.
      Głos, moze to glupie, ale mam ,, tembry,, dyskwalifikujące.
      Głupota maskowana górnolotnością i stroszeniem piórek.
      Nie będzie dźwigał, bo nie umie.
      W złotym łańcuchu jest sobą.
      Poglądy polityczne wręcz przeciwne niż moje.
      Kościółkowatość i ksiądz zamiast boga.
      Obleśnie rechoczący przy każdej okazji.
      Skąpstwo bez przyczyny, za to głośno artykułowane.
      Papla.

Chyba tak mogę bez końca. Nie wiem jakim cudem wyszłam za mąż, chociaż tych wad mąż akurat nie posiada.
    • la_mujer75 Re: Najbardziej wkurzające cechy u facetów 10.05.21, 15:36
      Czepliwość.
      Brak poczucia humoru.
      Brak inteligencji.
      Zazdrość.
      Kompleksy.
      Nie biorę pod uwagę w ogóle, że jest konserwatywnym katolem - to całkowicie wykluczone. Światopogląd musi być być ten sam. Podstawa.
      Brak zasad, albo zmienianie ich w zależności od sytuacji.
      Skąpstwo.
      Zawistnik.
      Wewnętrzne lenistwo- nic mu się nie chce, do niczego nie dąży.

Kolejność wad przypadkowa.
    • beataj1 Re: Najbardziej wkurzające cechy u facetów 10.05.21, 16:21
      Super mega męskość w wydaniu: dbanie o siebie jest gejowe, ma przyrośniete do tyłka bojówki i zamęcza wszystkich wspomnieniami magicznej młodości w stylu piwo, motor i gitara.
      A jak siada to prawie w szpagacie bo musi taaak szeroko nogi rozstawic.
      • barbibarbi Re: Najbardziej wkurzające cechy u facetów 10.05.21, 16:55
        O tak, tak, typ wiecznego skauta w bojówkach, siedzi w rozkroku i drapie się po klacie (w najlepszym przypadku), na wąsach ma resztki piwa i kiełbasy z ogniska. Włos przerzedzony, zęby zżółknięte ale nadal uważa, że jest tym samym zawadiaką sprzed lat, a młode dziewczyny piszczą na jego widok (ze strachu chyba tongue_out ), natomiast starsze dziewczyny w jego wieku, to już nie są skautki tylko stare baby.
    • kaki11 Re: Najbardziej wkurzające cechy u facetów 10.05.21, 16:42
      1. maminsyńkostwo- nadmierne przywiązanie do rodziny jest absolutnie bezapelacyjnie najgorsze.
      2. W podobnym w sumie tonie: skłonność do pantofalstwa, serio szlag by mnie trafił z mężczyzną, który pozwolił by abym decydowała co może a czego nie.
      3. Brak szacunku i takiej kultury dyskusji, kiedy ktoś ma inne poglądy. Bardzo nie lubię ludzi którzy kiedy spotykają kogoś o innych poglądach religijnych/politycznych/światopoglądowych nie mają na tyle otwartości aby to z szacunkiem zrozumieć, tylko wolą ich obrażać ("bo jak głosujesz na PiS to jesteś zje***" i na tym kończą się możliwości dyskusji. )
    • waleria_s Re: Najbardziej wkurzające cechy u facetów 10.05.21, 16:55
      1) Zakompleksienie, ciągłe rozpamiętywanie traum z poprzednich związków, postawa takiego skrzywdzonego misia.
      2) Agresja w wygłaszaniu swoich poglądów, brak szacunku do ludzi z odmiennym zdaniem.
      3) Niski poziom oczekiwań od życia, tylko ślęczenie przed tv, najdalszy wypad to na działkę na grilla itp.
      4) Postawa dyktatora. Czyli rozkazywanie, próby ustawiania kobiety (i ogólnie ludzi w otoczeniu) po kątach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka