Dodaj do ulubionych

Syn Krawczyka- Reportaż o jego tragicznej sytuacji

12.05.21, 12:48
12 i 13 maja w Uwadze na TVN, o godz. 19.55 zostanie wyemitowany reportaż o tym w jakich warunkach żyje syn Krawczyka. Reportaż był kręcony kilka miesięcy przed śmiercią artysty. W artykule kilka słów o tym:

"Syn zmarłego muzyka ma dziś 47 lat i żyje na granicy bezdomności w niegodnych warunkach."

"Jak twierdzi Krzysztof Cwynar, opiekun Krawczyka juniora:
W domu jest pijaństwo. Bywają takie sytuacje, że on musi wyjść z domu, żeby się wysikać, bo nie może wejść do łazienki, bo tam jest balanga.
Krawczyk junior dodaje, że chcąc wziąć prysznic, nieraz musi wyjść z domu i szukać pomocy wśród znajomych:
Często wiele rzeczy takich normalnych, jak prysznic czy coś, to ja nawet do jakiejś znajomej idę."

"Junior zapytany jeszcze za życia swojego ojca o ich relacje odpowiadał:
Z tatą kontakt mam tak ograniczony, że ja nawet nie wiem, co on uważa, bo ja nie wiem, jakie informacje do niego dochodzą.
47-letni mężczyzna odniósł się również do sytuacji na pogrzebie swojego ojca, na którym Marian Lichtman miał chcieć pomóc mu przedostać się bliżej trumny:
Uniemożliwiano mi dojście do trumny. Jest mi smutno, delikatnie mówiąc."

Aż ciężko uwierzyć, że syn Krawczyka tak żył, gdy przypomni się te "tabuny" ludzi utrzymywanych przez Krawczyka.
"Kompozytor Krzysztof Cwynar, który dziś opiekuje się juniorem, w bardzo mocnych słowach podsumował jego sytuacje: To jeden z najstraszniejszych rodzinnych horrorów, o jakich słyszałem."

www.plotek.pl/plotek/7,154063,27072334,syn-krzysztofa-krawczyka-o-smierci-ojca-pokazal-jak-mieszka.html#e=RelArtLink(2)
Obserwuj wątek