Dodaj do ulubionych

atak hipochondrii? - slinianki, wezly chlonne

14.05.21, 00:17
Jakkolwiek glupio to zabrzmi, to chyba wysiadam psychicznie po tym roku i zanim pojde do lekarza potrzebuje Waszej rady/konsultacji wink.

Czy to jest normalne, ze (mocno) macajac sie po szyi mozna po obu stronach pod zuchwa wyczuc takie dwie miekkie symetryczne struktury? Po odchyleniu glowy mocno do tylu robia sie troche twardsze.

Przekopalam internet i wyczytalam, ze slinianki podzuchwowe sa wyczuwalne w badaniu palpacyjnym i zastanawiam sie, czy to moga byc wlasnie slinianki, czy nie sa to przypadkiem powiekszone wezly chlonne?

Probowalam sobie to porownac z szyja meza, ale ja jestem szczupla, a on zdecydowanie grubszy i u niego nie czuje tego tak wyraznie (nie chcialam go tez tak intensywnie macac wink).

Morfologia, ob i crp w normie. Goraczki nie miewam, kondycja dobra. Od mniej wiecej roku poce sie w nocy ale tylko dzien/dwa przed okresem i w dwoch pierwszych dniach cyklu. Mialam o tym wspomniec przy okazji wizyty u gina (zakladalam, ze to cos z hormonami), ale z powodu pandemii troche sie to przeciagnelo w czasie, a teraz na podstawie informacji z netu wkrecilam sobie chloniaka (nocne poty + powiekszone wezly, o ile to sa wezly) i jestem maksymalnie spanikowana.

Czy mozecie mnie wspomoc dobrym slowem?

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka