Dodaj do ulubionych

Nocleg ze sniadaniem cena

19.05.21, 16:46
Na osobę w naszym przypadku wychodzi 116 zł Bieszczady hotel 3gwiazdkowy. Jak u was wychodzi - w Polsce wakacyjny wyjazd.
Obserwuj wątek
    • pyza-wedrowniczka Re: Nocleg ze sniadaniem cena 19.05.21, 16:50
      No ale to chyba zależy od standardu. Nocleg może wyjść przecież po 50 zł, jak i po 400 zł. Każdemu według potrzeb i możliwości

U mnie wychodzi bliżej tej pierwszej ceny, ale my nie jeździmy do hoteli (nie lubimy i nie korzystamy i tak z atrakcji), tylko do agroturystyk / apartamentów / małych pensjonatów. Więc przy opcji ze śniadaniem 65-70 zł płacimy, ale rzadko bierzemy śniadanie.
    • leia33 Re: Nocleg ze sniadaniem cena 19.05.21, 17:09
      Nigdy nie bierzemy ze śniadaniem, bo te jada tylko syn. W tym roku planujemy wędrówkę z namiotem, koszt noclegu w kraju to od 0zl - nocleg w lesie i kąpiel w strumyku, do 60 zł - pole namiotowe.
      • memphis90 Re: Nocleg ze sniadaniem cena 19.05.21, 21:44
        Apartament bez żarcia - może 500zl to za mało, ale za 2 bony można juz coś znaleźć na tydzień. I wyżywienie własne, czego nie wliczają, bo w domu też by jedli. A wyżywienie w hotelu jest masakrycznie drogie - za samo śniadanie wołają 30zl/os. A jak znam swoje dzieci, to zjedzą po misce płatków (w hotelach mają z reguły jakieś najtańsze czekoladowe kulki podłej jakości) i już. Za 30zl to by musiały 10 paczek takich kulek zeżreć...
        • palacinka2020 Re: Nocleg ze sniadaniem cena 19.05.21, 22:05
          30zl za sniadanie to nieduzo, widzialam ceny blizej 80zl (jesli wykupuje sie sniadanie "oddzielnie"). Zawsze biore sniadanie i zawsze w cenie pokoju, dzieki temu nie widze ile kosztuje i nie zaluje big_grin
          A moje dziecko to mogloby sniadania przez 2 godziny jesc. Po kolei bierze- platki, parowki, ogorki, buleczki, smoothie, sok swiezo wyciskany, herbate, wode, kielbaske, owoce...
    • strumien_swiadomosci Re: Nocleg ze sniadaniem cena 19.05.21, 21:12
      Korzystam z tego, że moje dzieci jeszcze małe i jeżdżę poza sezonem. Chciałam napisać, że te 116 zł to dużo, ale sprawdziłam, że mój zeszłoroczny nocleg w Ustce (mieszkanie dla 2+2) kosztuje 400 zł, a nie ma w nim żadnego wyżywienia. We wrześniu płaciłam 150 zł, różnica jest gigantyczna.
    • palacinka2020 Re: Nocleg ze sniadaniem cena 19.05.21, 22:02
      W Polsce jezdze tylko na weekendy/dlugie weekendy i zazwyczaj szukam hoteli w pakietach ze sniadaniem i obiadokolacja. Wyszukuje te pakiety wczesniej w promocjach. Placimy 400-600pln za noc za pokoj, 2 osoby+ dziecko, w tym juz jest sniadanie, kolacja, napoje, basen i sala zabaw. Czyl 150-200 za osobonoc, w gorach.

Jesli chodzi o pokoj ze sniadaniem to place od 50 do 130 pln za osobe. 3 gwiazdki moga oznaczac wysluzony pensjonat, jak rowniez nowoczesny hotel z basenem, oraz wyremontowany zamek-spa.

Nigdy nie biore jakichs "kwater" czy "agroturystyk" bo tam placi sie oddzielnie za kazda osobe, oddzielnie za sniadanie, oddzielnie za kolacje, oddzielnie za atrakcje, i jak to wszystko zlicze to taniej mi wziac 4 gwiazdkowy hotel z aquaparkiem w promocji.
    • nenia1 Re: Nocleg ze sniadaniem cena 20.05.21, 12:12
      w Bieszczadach w zeszłym roku 200 zł. za osobę, ale nie w hotelu, bo za hotelami średnio przepadam, tylko w drewnianym, fajnym bo nowym i z kominkiem, domku piętrowym z bali. Do tego śniadanie, pełen wypas, pan do co rano pod drzwi nam przynosił. Akurat my śniadanie zawsze bierzemy bo potem łazimy cały dzień i dopiero wieczorem stołujemy się w restauracjach.
      W hotelu w zeszłym roku byłam zwiedzając Stawy Milickie, też tradycyjnie ze śniadaniem, cena za osobę około 170 zł. hotel właściwie był na wsi, ale w bardzo ładnym otoczeniu, dookoła stawy i świetna restauracja po drugiej stronie drogi, oczywiście w menu głównie ryby.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka