Dodaj do ulubionych

prezent - prośba o inspirację

21.05.21, 14:59
Ematki drogie, potrzebuję inspiracji. Córka, lat 14, kończy szkołę. Szkoła chce zakupić tegorocznym laureatom prezenty do 200 zł. Wychowawczyni zadzwoniła do mnie z prośbą o podpowiedź. A ja postanowiłam założyć wątek z prośbą o podpowiedzi ematek. Czy macie jakieś prezenty z czasów szkolnych, które miło wspominacie? Jakieś książki? Albumy? Wieczne pióra?
Ja kilka razy dostałam książki za udziały w konkursach lub wyniki w nauce. Raczej nie były trafione, ale i tak się cieszyłam. Córka sama kupuje sobie mangi, lubi rysować, chce być grafikiem komputerowym. Rok temu chciała być nauczycielem. Więc grafika to nic pewnego wink
Obserwuj wątek
      • georgia.guidestones Re: prezent - prośba o inspirację 21.05.21, 15:25
        a z prezentow, jest całkiem sporo ksiazek o grafice/ux np z wyd. Helion, jeśli chcesz po polsku. po ang na polskim allegro, ceny są przedrożone, a i tak ściągają np z Book Depository 9zagraniczna księgarnia internetowa). można nie doczekać z dostawą do konca roku szkolnego wink
    • segregatorwpaski Re: prezent - prośba o inspirację 21.05.21, 15:29
      Mój dzieć z czasów podstawówkowych, gimnazjalnych, licealnych wygranych konkursów, nagród itp wspomina... bon na 2 stówy do jakiegoś media czy czegoś takiego - poszła i kupiła sobie wtedy jakieś wypasione słuchawki, dodając co nieco.
      Z 'pamiątek' - wieczne pióro.
    • mama-ola Re: prezent - prośba o inspirację 21.05.21, 15:29
      Moim zdaniem, książka to podstawowy i najbardziej odpowiedni typ prezentu, jaki powinna wymyślać szkoła.
      A co do tytułu, to można by zrobić listę klasyków - i wtedy pytać rodziców, czy już to w domu mają czy nie.
    • bi_scotti Re: prezent - prośba o inspirację 21.05.21, 17:30
      Jesli w szkole jest zachowana jakas praca Twojej corki (drawing, grafika, cos malowanego na plotnie/drewnie, watercolour ...), szkola moze zakupic jakas fancy frame, pieknie oprawic, moze nawet dodac passpartout z logo/symbolem szkoly jako uznanie i pamiatke - kumpel Najstarszej dostal cos takiego chyba w 9 czy 10 klasie. Dzis jest dentysta i i ten oprawiony obrazek wisi na honorowym miejscu w jego gabinecie smile Forever, eh. Cheers.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka