Dodaj do ulubionych

Cieszycie się z otwarcia klubów fitness?

24.05.21, 22:05
Czy też jest wam serdecznie wszystko jedno, bo:

- przedtem też nie ćwiczyłyście
- macie siłownię w domu
- cały czas ćwiczycie ze znanym youtuberkami - trenerkami

Minęło ze 3/4 roku...
Obserwuj wątek
    • klementyna156 Re: Cieszycie się z otwarcia klubów fitness? 24.05.21, 22:10
      Z krótkimi przerwami (np. kwietniowy lockdown) chodzę na siłki cały czas, więc nic się dla mnie nie zmienia. Cały czas można było znaleźć otwarte kluby, jak ktoś chciał.
      W domu też ćwiczyłam, kiedy musiałam, ale to nie to samo, to znacznie gorzej, więc z radością wróciłam do klubu ponownie od 1 maja.
    • abecadlowa1 Re: Cieszycie się z otwarcia klubów fitness? 24.05.21, 22:12
      Jest jeszcze opcja: cały czas ćwiczyłam w klubie lub z trenerem.
      Wszystkie znane mi szkoły jogi nigdy się nie zamknęły. Kluby fitness pozmieniały pkd na niezabronione rozporządzeniem. Mnóstwo trenerów umawiało treningi na dworze, na terenach rekreacyjnych. Obserwuję wokół siebie szaleńczy wręcz wzrost wszelakich aktywności na wolnym powietrzu.
      Więc myślę, że musiałaś coś przegapić.
    • kkalipso Re: Cieszycie się z otwarcia klubów fitness? 24.05.21, 22:24
      Cieszę się ze szczęścia innych i rozumiem ekscytację. Bo sama bardzo ale to bardzo ucieszyłam się na otwarcie knajp, i już powoli różnych atrakcji dla dzieci. Nawet starszej jak nigdy nie proponowałam a ona nie bardzo chciała przekułam uszy ( znaczy się ona sobie) a dokładniej pani w salonietongue_out Taki spontaniczny spóźniony prezent urodzinowy od mamy.

A tak ogólnie to wszystko mi jedno bo ćwiczę w domu mam parę sprzęcików, obok domu ścieżkę rowerową i siłownię na powietrzu. Mąż chce iść to może i mnie przekona będziemy chodzić razem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka